KFC

KFC, dukterinė „Yum! Brands, Inc.“ (NYSE: YUM.) įmonė., yra pasaulinis vištienos restoranų prekės ženklas, turintis turtingą, dešimtmečius trunkančią sėkmės ir inovacijų istoriją. Viskas prasidėjo nuo vieno kulinaro, pulkininko Harlando Sanderso, kuris daugiau nei prieš 80 metų sukūrė pirštus apsilaižyti verčiantį slaptą žolelių ir prieskonių receptą, kurį išraižė ant savo virtuvės durų. Šiandien mes vis dar laikomės jo sėkmės formulės, su tikrais virėjais, kurie rankomis, šviežiai ruošia mūsų gardžią vištieną daugiau nei 24 000 restoranų, 145 šalyse visame pasaulyje.

Pulkininko vertybės vis dar gyvuoja mūsų prekėse ženklo viduje ir Jūs galite įsitikinti, jog šios vertybės atsispindi mūsų maiste, žmonėse, paslaugose ir restoranuose.

MŪSŲ TAISYKLĖS
Mes turime tris labai paprastas taisykles: Būk geriausias. Išsiskirk. Pasilinksmink.

MŪSŲ VERTYBĖS
Mes, KFC, turime aistrą maistui, todėl patiekiame jį su pasididžiavimu. Manome, kad į darbą turėtumėte atvykti būdami geriausia savo versija ir su kiekvienu svečiu elgtis kaip su draugu. Mūsų darbas yra užtikrinti, kad kiekvienas svečias išeitų laimingas.

MŪSŲ MAISTAS
Mūsų maistas visada yra geidžiamas. Mes esame originalios keptos vištienos ekspertai, ir viskas, ką darome, tai mėgaujamės savo aistra patiekiant gerą, pirštus apsilaižantį skatinantį maistą. Nesvarbu, ar tai būtų žinomas visame pasaulyje receptas, ar inovatyvus keptos vištienos patiekimo būdas, ar nauji meniu elementai, įkvėpti mūsų originalių šaknų, viskas, ką gaminame, turi būti unikalu. Mes, KFC, didžiuojamės galėdami patiekti visaverčius, gausius ir karštus patiekalus taip, kaip jie turėtų būti patiekiami – pagaminti iš aukštos kokybės šviežios vištienos, kurią ką tik paruošė sertifikuoti virėjai mūsų virtuvėse.

Grįžti atgal
Svetainė
www.kfc.lt
Darbo laikas
Pirm.-Sekm.: 10-24 val.
Vieta išplanavime
Grįžti atgal