Apie mus

Didelis ar mažas, paprastas ar išrankus, pašėlęs ar santūrus – „Saulės mieste“ nuoširdžiai laukiame visų. Čia kiekvienas gali būti savimi ir atrasti tai, kas jam mieliausia.

Pačiame Šiaulių centre įsikūręs modernus prekybos centras kviečia užsukti. Jūsų patogumui 3 automobilių stovėjimo aikštelės, iš kurių lengvai pateksite į prekybos ir pramogų centrą. Čia jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje įsikūrė daugiau nei 100 parduotuvių ir paslaugas teikiančių įmonių.

Jūsų paslaugoms – stilingos parduotuvės, jaukios kavinės ir įvairios paslaugos. Čia rasite visko, ko trokštate: stilingos aprangos, avalynės ir aksesuarų, papuošalų ir kosmetikos, knygų, gėlių, technikos, žaislų ir dovanų.

Parduotuvės
Saulės miestas

– tai ne tik patogiai įsigyjami reikalingi pirkiniai ar sutvarkomi kasdieniai reikalai, bet ir susitikimai su draugais ir smagiai praleistas laikas. Jaukios kavinės ir restoranai mėgstantiems gerą maistą ir smagią draugiją, lažybų biuras azartiškiems, grožio paslaugos tobulinantiems savo išvaizdą.

Mažieji „Saulės miesto“ lankytojai

kviečiami apsilankyti šeimos pramogų parke „Vaikystės miestas“, kurį rasite 3-me aukšte, šalia restoranų „La crepe“ ir „Charlie pizza“. „Vaikystės miestas“ – didžiausias pramogų parkas Šiauliuose – pramogai, nuotykiams, atradimams, fantazijai.

Saulės terasa

Vasaros sezonu 3-me aukšte veikia „Saulės terasa“ – pirmoji ir vienintelė daugiafunkcinė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! „Saulės terasoje“ įrengtos net kelios atskiros erdvės: vaikų aikštelė, sporto, renginių ir kocertų, restorano, poilsio.

Dirbame kasdien

Jūsų patogumui „Saulės miesto“ parduotuvės I-VI dirba nuo 10 iki 21 val., VII – nuo 10 iki 20 val., o maisto prekių parduotuvė „RIMI Hypermarket“ – kasdien nuo 8 iki 23 val.

Galerija