Saulės terasa

Saulės terasa

Saulės terasa – pramogos arčiausiai saulės!  Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos ir pramogų centro Saulės miestas stogo tavęs laukia įsikūrusi Saulės terasa. Tai pirmoji ir vienintelė vasaros terasa Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms!

Saulės terasa atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima. Saulės terasoje įrengtos atskiros erdvės: vaikų, kino ir renginių, restorano, poilsio. Saulės terasoje skirtingose erdvėse kiekvienas šiaulietis gali rasti tai, ko jam labiausiai reikia vasaros metu.

Vieta išplanavime
Vaikų žaidimų aikštelė

Net 500 kv.m. siekianti vaikų žaidimų aikštelė kviečia vaikui smagiai praleisti laiką. Čia jie ras įvairias laipynes, sūpynes. Tai didžiausia nemokama vaikų žaidimų aikštelė Šiauliuose! Vaikai susiras naujų vasaros bičiulių, su kuriais galės išbandyti jėgas kopdami į sienelę, ropodami tinklu, šėlioti leidžiantis čiuožynėmis, pailsėti besisiūbuojant sūpynėse ar statyti didžiausius smėlio bokštus. SAULĖS TERASA – ideali vieta pramogauti visai šeimai.

Poilsio erdvė

Bendrauk su šeima ir draugais, atsikvėpk poilsio zonoje ant įrengtų suoliukų šalia fontano, kur mezgasi įdomiausi pokalbiai, karštos, kaip vasara, diskusijos iki pat saulėlydžio.

Renginių ir koncertų erdvė

„Saulės terasoje“ – rasite sceną jūsų renginiams ir koncertams.

Restoranai

Dauguma mūsų vasarą leidžiame itin aktyviai: dirbame, skubame pietauti, tvarkome įvairiausius reikalus, po darbų lekiame į namus ir galiausiai vakare susitinkame lauko restorane pasidžiaugti neįprastai šilta naktimi… Šiais metais vasaros restorane turime net trijų restoranų zonas: „Soya“, „Manami“ ir jūsų jau pamėgto „Charlie pizza“!

Didžiausia gėlių siena Šiauliuose

Naujiena – didžiausia gėlių siena Šiauliuose SAULĖS TERASOJE. Ateik pasidaryti naujos savo asmenukės!

Galerija