Vyrų stiliaus klaidos

Niekam ne paslaptis, kad mados tendencijomis dažniausiai labiau domisi moterys. Bet kiekviena rūpestinga dailiosios lyties atstovė tiesiog privalo atkreipti dėmesį ir į šalia esančio vyro garderobą. Kad ir kaip kartais vyrai vengia stiliaus temos, vis tik tenka pripažinti, kad šiuolaikiniame skubančiame, technologijų kupiname pasaulyje, vilkimų drabužių ir aksesuarų siunčiama žinutė yra labai svarbi.

13

Nebūtina aklai sekti visų mados tendencijų, nes ne visos vyriškos mados detalės prigyja realybėje, bet verta pasidomėti kokių stiliaus klaidų reiktų vengti kuriant šiuolaikinio vyro įvaizdį.

Dažnai pastebima stiliaus klaida – trumpi marškiniai, sukišti į kelnes. Marškiniai, kuriuos dera vilkėti sukištus, turėtų būti ilgi.

4

Kalbant apie marškinius, vilkint juos profesionalioje aplinkoje nederėtų atsegti daugiau dviejų sagų – priešingu atveju atrodysite vulgariai.

1

Jei savo spintoje vis dar turite ugnies liežuviais, ryškiais grafiniais raštais ar iššaukiančiais užrašais margintų marškinių – tuoj pat atsikratykite jų! Rinkitės neutralesnius, subtilesnių raštų ir spalvų marškinius su madingomis siauresnėmis apykaklės detalėmis. Ir atminkite, kad glamžyti marškiniai tolygu nešvariems batams, juolab, kad išlyginti marškinius tikrai netrunka amžinybės.

6

Kuriantys klasikinį stilių vyrukai tikriausiai žino, kad vilkint dviejų sagų švarką nedera užsegti apatinės sagos, nes tai deformuoja švarko siluetą. Visada geriausia užsegti tik viršutinę sagą. Tiesa, jei švarkas yra 3-jų sagų, visuomet sekite vidurinę, o viršutinę pasirinktinai.

3

Dažnas vyrų stiliaus atributas – diržas. Atminkite, kad jo spalva dažniausiai derinama prie avalynės atspalvio.

8

Niekada nesegėkite diržo kartu su petnešomis – taip sukursite „sviestas sviestuotas“ principą, nes šie aksesuarai atlieka tą pačią funkciją.

2

Nieko nėra blogiau, kai spiginant vidurvasario saulei kurorte, pamatai vyrą su kojinėmis, avinčiu basutes ar sandalus. Atviros avalynės paskirtis yra vėsinti pėdas, todėl kojinės šiuo atveju yra tabu!

10

Kalbant apie kojines, vyrams derėtų atsisakyti baltų kojinių ne sporto metu. Mūvimų kojinių ilgis turėtų būti toks, kad atsisėdus ar užsikėlus koją ant kojos nesimatytų nuoga blauzda.

11

Spalva dažniausiai derinama prie vilkimų kelnių – prie juodų ar pilkų kelnių tiks juodos, prie šviesių ar baltų kelnių galite rinktis šviesiai pilkas ar smėlio spalvos arba tokias kojines, kurios dengia tik pėdas ir yra nematomos su laisvalaikiui skirta avalyne. Kurdami oficialų įvaizdį rinkitės kelnių spalvos kojines.

12

Norėdami įnešti žaismingumo į kuriamą įvaizdį, galite eksperimentuoti su raštuotomis ar spalvotomis kojinėmis – tik svarbu atsižvelgti į bendrą derinio koloritą ir kuriamą stilių.

5

Apsmukę, platūs džinsai nepuošia nė vieno šiuolaikinio vyro, todėl geriau rinkitės figūrą atitinkančius, siauresnius siluetus. Ir pasistenkite neperkrauti kelnių ar džinsų kišenių – išsipūtusios, nuo prigrūstų daiktų plėšomos kišenės atrodys nekaip. Jei turite daug su savimi nešiojamų daiktų, tuomet geriausias sprendimas yra vyriška rankinė.

14

Nepersistenkite su aksesuarais. Investuokite į geros kokybės laikrodį, akinius nuo saulės, odinius diržus, įvaizdį pagyvinkite spalvingais elementais – peteliškėmis, kaklaraiščiais, šalikais.

9

Artėjant vasaros sezonui svarbu pasirūpinti tinkamais šortais. Nesirinkite per daug trumpų šortų – tinkamiausi yra siekiantys kelius, neutralių spalvų medvilnės ar džinsiniai šortai. Šlaunis aptempiantys, bėgimui skirti šortukai turėtų likti sportui.

7

Vyrams nereikia daug laiko praleisti prie veidrodžio, norint atrodyti gražiai, bet tokie elementarūs dalykai, kaip prižiūrėta barzda ar švariai nuskustas veidas, tvarkingi nagai ir šukuosena turėtų būti savaime suprantami kasdienės estetikos dalykai.

16

Jei trūksta idėjų pavasariniams deriniams, įkvėpimo pasisemkite iš visuomet madingos manekenų ekspozicijos, esančios pirmajame SAULĖS MIESTO aukšte šalia informacijos centro. Pasitikite pavasarį stilingi!

18

17

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: