Vyrų stiliaus klaidos

Niekam ne paslaptis, kad mados tendencijomis dažniausiai labiau domisi moterys. Bet kiekviena rūpestinga dailiosios lyties atstovė tiesiog privalo atkreipti dėmesį ir į šalia esančio vyro garderobą. Vyrai dažnai vengia stiliaus temos, bet tenka pripažinti, kad šiuolaikiniame skubančiame ir technologijų kupiname pasaulyje vilkimų drabužių ir aksesuarų siunčiama žinutė yra labai svarbi.

Nebūtina aklai sekti visų mados tendencijų, nes ne visos vyriškos mados detalės prigyja realybėje, bet siūlau pasidomėti kokių šiurkščių stiliaus klaidų reikėtų vengti kuriant šiuolaikinio vyro įvaizdį.

Dažnai pastebima stiliaus klaida – trumpi marškiniai, sukišti į kelnes. Marškiniai, kuriuos dera vilkėti sukištus, turi būti ilgi.

Kalbant apie marškinius, vilkint juos profesionalioje aplinkoje nederėtų atsegti daugiau dviejų sagų – priešingu atveju atrodysite vulgariai.

Jei savo spintoje vis dar turite ugnies liežuviais, ryškiais grafiniais raštais ar iššaukiančiais užrašais margintų marškinių – tuoj pat atsikratykite jų! Rinkitės neutralesnius, subtilesnių raštų ir spalvų marškinius su madingomis siauresnėmis apykaklėmis. Ir atminkite, kad glamžyti marškiniai tolygu nešvariems batams.

Kuriantys klasikinį stilių vyrukai tikriausiai žino, kad vilkint dviejų sagų švarką nedera užsegti apatinės sagos, nes tai deformuoja švarko siluetą. Visada geriausia užsegti tik viršutinę sagą. Tiesa, jei švarkas yra 3-jų sagų, visuomet sekite vidurinę, o viršutinę pasirinktinai.

Dažnas vyrų stiliaus atributas – diržas. Atminkite, kad jo spalva dažniausiai derinama prie avalynės atspalvio.

Ir niekada nesegėkite diržo kartu su petnešomis, nes šie aksesuarai atlieka tą pačią funkciją.

Nors mada kartais toleruoja kojinių ir basučių derinį, bet vis tik čia siūlau būti kiek atidesniems. Atviros avalynės paskirtis yra vėsinti pėdas, todėl kojinės dažnu atveju yra tabu.

Kalbant apie kojines, tai vyrai turėtų atsisakyti baltų kojinių ne sporto metu –  priešingu atveju atrodysite kaip pop karalius viename  pirmųjų savo muzikinių klipų. Mūvimų kojinių ilgis turėtų būti toks, kad atsisėdus ar užsikėlus koją ant kojos nesimatytų nuoga blauzda.

Spalva dažniausiai derinama prie batų arba vilkimų kelnių – prie juodų ar pilkų kelnių tiks juodos, prie šviesių ar baltų kelnių galite rinktis šviesiai pilkas ar smėlio spalvos, taip pat kojines, kurios dengia tik pėdas ir yra nematomos su laisvalaikiui skirta avalyne. Kurdami oficialų įvaizdį rinkitės kelnių spalvos kojines.

Norėdami įnešti žaismingumo į kuriamą įvaizdį, galite eksperimentuoti su raštuotomis, spalvotomis kojinėmis – tik svarbu atsižvelgti į bendrą derinio koloritą ir kuriamą stilių.

Apsmukę, platūs džinsai nepuošia nė vieno šiuolaikinio vyro, todėl geriau rinkitės figūrą atitinkančius, madingus siluetus. Ir pasistenkite neperkrauti daiktais kelnių ar džinsų kišenių – išsipūtusios kišenės niekada neatrodo estetiškai. Jei turite daug su savimi nešiojamų daiktų, tuomet geriausias sprendimas yra vyriška rankinė.

Nepersistenkite su aksesuarais. Visuomet geriau investuokite į geros kokybės laikrodį, aktualius akinius nuo saulės, odinius diržus, įvaizdį pagyvinkite spalvingais elementais – peteliškėmis, kaklaraiščiais, šalikais.

Vasaros sezonu svarbu pasirūpinti tinkamais šortais. Nesirinkite itin trumpų modelių, bet geriau teikite pirmenybę neutralių spalvų medvilnės ar džinsiniams bermuda stiliaus šortams. Šlaunis aptempiantys, bėgimui skirti šortukai turėtų likti tik sportui.

Vyrai dažniausiai nesugaišta daug laiko prie veidrodžio, bet norėdami atrodyti stilingai ir tvarkingai, jie privalo pasirūpinti tokiais elementariais dalykais kaip prižiūrėta barzda ar švariai nuskustas veidas, tvarkingi nagai ir šukuosena. Visa tai turėtų būti savaime suprantami kasdienės estetikos dalykai.

Būkite stilingi ir nepagailėkite laiko matuojantis rūbus, nes tik taip susikursite savąjį stilių! Iki!

Ilona
Įrašo autorė