Visuomet madingi įvaizdžiai

Rudenį mados pasaulis tiesiog atgyja, nes atsiranda begalė naujų kintamųjų, kurie kaskart leidžia sukurti vis kitokį įvaizdį. Kartais mados karuselė sukasi pernelyg greitai ir ultramadingas daiktas staiga tampa tiesiog neskoninga detale. Tačiau egzistuoja deriniai, kurie madingi jau ilgus metus – keičiasi tik atskiros detalės – avalynė, rankinė ar kiti aksesuarai. Tad jei mėgstate saugius mados žaidimus, rinkitės visuomet madingus derinius.

Vienas tokių visuomet madingų derinių – romantiška, tamsių, dažnai gėlėtų raštų suknelė ir biker tipo odinė striukė. Avalynė, rankinės, akiniai nuo saulės bei kiti aksesuarai sukurs stiliaus kodą ir suteiks įvaizdžiui savitą charakterį.

Elegantiškiems įvaizdžiams tiks klasikinės formos auliniai batai smailia arba šį sezoną ypač madinga kvadratine nosele. Sekančios madą turbūt pastebėjo, kad kaubojiški auliniai batai niekur nepasitraukė, lygiai taip pat kaip ir grubūs dad sneakers tipo sportiniai batai.

  1. Suknelė „Lindex“, striukė „Fame“, rankinė „Lagaminai“, batai „Deichmann“.
  2. Suknelė „Lindex“, striukė „Fame“, batai „Deichmann“.
  3. Suknelė, diržas „Marli Woman“, striukė „Fame“, rankinė „Monton“, batai „Danija“.

Klasikiniai balti marškiniai ir džinsai – ar gali būti paprasčiau? Nepaisant šio derinio paprastumo, jis bėgant matams nepraranda aktualumo. Turbūt kiekviena savo spintoje lengvai atrasite šio įvaizdžio sudedamąsias dalis, o tuomet beliks atiduoti valią fantazijai ir pasitelkti mados prieskonius – aksesuarus.

Keiskite derinio nuotaiką įpindamos skirtingų aksesuarų – skarelių, kaklo papuošalų, skirtingų formų akinių nuo saulės – kiekviena smulkmena svarbi kuriant išbaigtą įvaizdį.

Marškiniai, džinsai „Lindex“, tamsi rankinė „New Yorker“, skarelė „Fame“.

Vėstant orams baltų marškinių ir džinsų derinį užbaikite vienu iš moteriškosios spintos must have – klasikiniu lietpalčiu (trench coat). Nors kinta siluetai ir ilgis, šis klasikinis lietpalčio modelis išlieka madingas visada.

Klasikinio kirpimo, neperkrauti papildomomis detalėmis džinsiniai marškiniai – dar viena puiki, ilgalaikė investicija. Denim on denim įvaizdis mados mylėtojų niekad taip ir nebuvo pamirštas ir vis grįžta su naujomis džinsinio derinio variacijomis.

Vėsesniu oru džinsinį įvaizdį paįvairinsite marškinius sluoksniuodamos su golfais. Įvaizdį nesunkiai transformuosite skirtingomis rankinėmis, skarelėmis, diržais, netgi tai kaip stilizuosite įvaizdį sukišdamos visus ar tik dalį marškinių į džinsus, užrišdamos juos atsainiu mazgu ar palikdamos laisvai kristi ant džinsų turės didelės reikšmės galutiniam rezultatui.

Marškiniai, džinsai, skarelė, diržas „Lindex“, rankinės, golfas „New Yorker“.

Dar viena savotiška modelių uniforma tapusi auksinė trijulė – džinsai, marškinėliai ir švarkas. Rinkdamasi šio derinio komponentus neprašausite pasirinkusios klasikinius modelius – tiesaus kirpimo, aukšto ar vidutinio juosmens džinsus, kiek ilgesnį švarką ir kokybiškos medvilnės trikotažinius, laisvesnius marškinėlius.

Kuomet trys figūrai idealiai tinkantys komponentai jau kabo spintoje, belieka įnešti charakterio madingais aksesuarais – užjuoskite ilgesnį, grafiniais motyvais puoštą diržą, kaklą papuošti masyvesnėmis grandinėmis, o jei nuotaika bus palanki minimalizmui, puiku – pasičiupkite mėgstamą rankinę ir drąsiai keliaukite be jokių papildomų pastangų.

Juodas švarkas, diržas „Mados taškas“, džinsai, languotas švarkas „Lindex“.

Tik atėjus rudens sezonui parduotuvėse padaugėja rūbų iš odos. Šį sezoną odiniai rūbai ypač liaupsinami, tačiau net neabejoju, kad ir kitais, ir dar kitais metais odinių kelnių ir megztinio derinys išliks aktualus. Pasirinkite tinkamą odinių kelnių siluetą ir poruokite jas su minkštučiais nertiniais, kuriuos taip pat galite sluoksniuoti su džinsiniais ar baltais marškiniais įdomesniems įvaizdžiams išgauti.

Derinys viduryje: odos imitacijos kelnės „Jeans Fifty Five“, paltas „Lindex“, rankinė „Monton“, batai „Danija“.

 Kelnių kostiumas kažkada buvo išskirtinai vyrų drabužinės atributas, o dabar tai neatsiejama ir nuo dailiosios lyties atstovių. Gan oficialus derinys skirtas ne tik biurui – papildžiusios derinį trikotažo marškinėliais, sportinio stiliaus bateliais, grubiais auliniais ar ryškesniais aukštakulniais kurkite skirtingą įvaizdžio nuotaiką ir pritaikykite kelnių kostiumą laisvalaikiui.

Pasitelkite visuomet madingus derinius kuomet paskubomis ruošitės ryte – juk kartais būna dienų, kuomet spinta kaip tyčia neįkvepia ir trūksta fantazijos atrodyti stilingai. Stilingo naujojo sezono!

 

Ilona
Įrašo autorė