Visuomet madingi džinsai – kokie modeliai aktualiausi šį sezoną?

Tikriausiai sunku būtų rasti spintą, kurioje nesipuikuotų vienas iš lengviausiai derinamų drabužių – džinsai. Pasitikus naują sezoną kyla poreikis atnaujinti ir džinsų kolekciją, nes keičiasi džinsų siluetas, apdailos detalės.

Mada vis labiau atsigręžia į praeities tendencijas, tad nieko nuostabaus, kad jau kelintą sezoną iš eilės populiarumo nepraranda patogūs mom fit silueto džinsai. Vadinamieji mamos džinsai yra lengvai siaurėjantys apačioje ir laisvesni kojų srityje.

Nuotrauka viduryje: marškiniai – iš „Lindex“, 34,99 Eur, džinsai – iš „Jeans Fifty Five“, 32 Eur, batai – iš „FamClub“, 49,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Jei norisi dar daugiau laisvumo kojų srityje, rinkitės dar praėjusį sezoną socialiniuose tinkluose ypač išpopuliarėjusius baliono formos (slouchy) džinsus, kuriuos rekomenduojama derinti su prigludusia viršutine dalimi, taip pabrėžiant liauną liemenį. 

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur.

Tiesūs džinsai aukštu juosmeniu – vienas universaliausių ir kone visiems figūros tipams tinkantis modelis. Juos nesunkiai galima derinti daugelyje kasdienių įvaizdžių, o labiausiai pasiteisina klasikiniai mėlyni, be jokių papildomų detalių ar blukinimo, tiesūs džinsai.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, liemenė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Kol aptempti džinsai tūno šešėlyje, tendencijų viršūnėje šį sezoną tvirtai įsitaisę laikosi platūs džinsų modeliai. Nors platesni džinsai žemintu juosmeniu vėl madingi, tačiau negalima nuneigti, jog platūs džinsai aukštesniu juosmeniu vilkimi su platforminiais ar aukštakulniais batais neįtikėtinai ilgina kojas.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „Lindex“, 14,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur.

Kiekvienoje spintoje turėtų atsidurti mėlyni ir juodi džinsai, nes šios spalvos universaliausios, bet šiltajam sezonui primygtinai rekomenduoju įsigyti ir šviesius (baltus ar pieno baltumo) džinsus, kurie puikiai derės su šviesesne šiltojo sezono palete. Jei esate neabejinga spalvoms, tuomet spalvoti džinsai – dar viena tendencija, kurią vertėtų išbandyti!

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur.

Platėjantys flared džinsų modeliai įneš šiek tiek bohemiškos stilistikos į derinius, o variantai su skeltukais šonuose – vieni madingiausių šį sezoną.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 59,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Patrumpinti tiesūs ar platesni džinsų modeliai gali tikti ne visoms, tačiau neaukštoms ar vidutinio ūgio lieknoms dailiosios lyties atstovėms tai bus puikus pasirinkimas. Trumpintus džinsus lengva derinti su sportine ar įspiriama avalyne, aukštakulniais, o vėsesniu oru – su auliniais batais.

Nuotrauka viduryje: megztinis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 49,99 Eur.

Sekančioms naujausias mados tendencijas tikriausiai pro akis nepraslydo itin madingos šį sezoną prakarpos, kurios neaplenkė ir džinsų. Prakarpos liemens ar kišenių srityje, taip pat minimalistiniai įplėšimai ar jau minėti skeltukai – karščiausi dekoro elementai džinsų fronte.

Stilingų atradimų renkantis mylimiausius šio sezono džinsus!

Ilona
Įrašo autorė