Visuomet aktualūs baziniai drabužiai

 

Vasaros viduryje prasideda tikra išpardavimo karštinė, kuri yra labai palankus metas pasipildyti spintą kokybiškais, ilgą laiką nešiosimais baziniais drabužiais. Tad jei nuolat ieškote savojo stiliaus, vienas tiesiausių kelių stilingo įvaizdžio link – kapsulinės spintos formavimas.

Kapsulinės spintos privalumai – drabužiai, kurie yra be įmantrių detalių, ilgai neišeina iš mados ir juos labai lengva derinti tarpusavyje. Per išpardavimą neverta koncentruoti dėmesio į itin madingus drabužius, kurie greit praras savo aktualumą – verčiau rinktis neutralių spalvų, klasikinius, lengvai pritaikomus modelius. Žaiskite ryškesniais aksesuarais, bet verčiau rinkitės bazinius drabužius.

Kiekvienoje spintoje turėtų būti tiesaus kirpimo (straight) modelis, aukštesnio juosmens, lygaus mėlyno atspalvio, be pablukinimų, klasikiniai džinsai, kurie tiks daugeliui figūros tipų. Klasikinis oversized silueto, vyriško kirpimo švarkas jau laikomas klasika. Galima rinktis ne tik juodą, bet ir kitų neutralių atspalvių ar smulkių langelių rašto švarkus.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „New Yorker“, 3,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 36 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, šlepetės – iš „FamClub“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Labai lengvai derinami ir juodi, pilki ar ypač šiltuoju sezonu aktualūs baltų džinsų variantai.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, džinsai – iš „Jeans Fifty Five“, 35 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur.

Drabužiai iš džinsinio audinio puikiai papildo bazinius drabužius. Sunku įsivaizduoti šiltojo sezono garderobą be universalaus džinsinio švarko. Rinkitės kiek laisvesnį, be jokių išskirtinių detalių, modelį. 

Šį sezoną karaliauja mini ilgis, tad jei turite liaunas kojas, džinsinis sijonas turėtų atsidurti jūsų bazinėje spintoje. Tiek mini, tiek ir aktualius midi džinsinius sijonus lengva derinti su baziniais marškinėliais iš trikotažo. Neutralių baltos, pieno, juodos, rusvos, pilkos atspalvių ar klasikinių dryžių marškinėliai puikiai papildo kiekvieną garderobą. Elegantiškesniems įvaizdžiams kurti verta įsigyti ir palaidinę su petnešėlėmis.

Nuotrauka kairėje: palaidinė  – iš „Sidono“, 12,99 Eur, sijonas – iš „Sidono“, 16,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur.

Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, švarkas „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, sijonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur.

Minėtą palaidinę su petnešėlėmis suderinusios su midi ilgio satino sijonu sukursime išties elegantišką, vakarui tinkantį įvaizdį. Papildę garderobą midi ilgio satino ar plisuotu sijonu turėsite aibę galimybių eksperimentuoti su savo įvaizdžiu – tokie sijonai puikiai dera tiek dėvint laisvalaikio drabužius su sportiniais bateliais, šlepetėmis, tiek ir su auliniais batais šaltuoju sezonu.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 39,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur.

Klasikinės kelnės skirtos ne tik biurui. Jas laisvalaikiu galima derinti su sportiniais bateliais, vyriško stiliaus avalyne, esant progai – su aukštakulniais. Derindamos klasikines kelnes su trikotažiniais marškinėliais gausite kasdienai tinkantį įvaizdį, o pritaikiusios juodą švarką akimirksniu sukursite madingą kelnių kostiumo įvaizdį. Laisvesni balti, vyriško tipo marškiniai – klasika, puikiai įsiliejanti tiek į klasikinių kelnių, tiek į kitus bazinių drabužių derinius.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „Sidono“, 2,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur.

Jei per vasaros išpardavimą užtiksite lininius, klasikinio modelio marškinius, nedvejodamos juos bent jau pasimatuokite. Balti, vyriško tipo marškiniai – tikra spintos bazė, o lininiai marškiniai laikomi šiltojo sezono must have, kadangi jie puikiai dera prie atostogų garderobo, yra tinkami vilkėti net paplūdimyje su maudymosi kostiumėliais.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „New Yorker“, 3,99 Eur, marškiniai – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, šortai – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, akiniai – iš „Lindex“, 9,99 Eur.

Bazinių drabužių įvaizdžiams mados prieskonio ir žaismingumo suteiksite madingais aksesuarais. Stilingų eksperimentų!

Ilona
Įrašo autorė