Vasaros rūbai rudenį

Kalendorius skaičiuoja pirmąsias rudens dienas ir mintyse vis dar sunku susitaikyti su greit pralėkusia vasara, bet neskubėkite atsisveikinti su vasariniais drabužiais, nes galite sėkmingai priderinti lengvas vasarines sukneles, plazdančius sijonus ar baltus džinsus prie rudens įvaizdžių.

Nors rudens pradžia dažniausiai lepina šiltomis dienomis, bet kiek vėsesni nei vasarą orai tampa tikru gaivaus oro gurkšniu mados mylėtojams, nes atsiranda aibė galimybių sluoksniuoti drabužius, dėvėti įvairesnių faktūrų savo įvaizdžiuose.

Lengvos suknelės atrodys nuostabiai su ilgaauliais batais, jaukiais megztukais ir lietpalčiais. Žaiskite detalėmis – pabrėžkite juosmenį diržais, leiskite žaismingam kaspinui ar įdomiai suknelės apykaklei išlįsti iš po megztinio ir tapti papildomu akį traukiančiu akcentu.

Derinys kairėje: suknelė – „Midi Dilemos“, 65 Eur, lietpaltis – iš „Monton“, 119,95 Eur. Derinys dešinėje: suknelė – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur.

Galite sukneles derinti ir su kelnėmis – tai aktualu jau kelis pastaruosius sezonus ir nėra jokia naujiena mados pasaulyje. 

Šaltuoju sezonu bus aktualūs ilgi batai virš kelių, kurie puikiai tiks su madingaisiais bermudais – laisvais šortais, tapusiais viena geidžiamiausių vasaros tendencijų.

Derinys dešinėje: švarkas – iš „Sidono“, 34,99 Eur, šortai – iš „Midi Dilemos“, 29 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 8,99 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 24,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Balti džinsai ilgą laiką buvo laikomi tik šiltojo sezono drabužiu, bet pastaruoju metu jie sėkmingai įsilieja ir į šaltojo sezono derinius, suteikdami įvaizdžiams gaivumo ir lengvumo. 

Rinkitės laisvesnio kirpimo, kiek trumpintus džinsus ir derinkite juos su madingais languotais ar odiniais švarkais bei jaukiais megztukais.

Derinys kairėje: švarkas – iš „Lindex“, 49,99 Eur, marškinėliai – iš „Lindex“, 17,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur.

Rudens pradžia puikiai tinka stilingiems kardiganams vilkėti, kurie bus nuostabi alternatyva paltams ir tiks prie minėtų lengvų suknelių ar šviesių džinsų.

Derinys viduryje: palaidinė – iš „New Yorker“, 4,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kardiganas – iš „Mados Taško“, 49,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 19,99 Eur.

Lengvi, raštuoti sijonai, padėję sukurti romantiškus, neįpareigojančius įvaizdžius vasarą, puikiai atrodys ir su rudens deriniais. Tiesiog pakeiskite lengvus sportinius batelius ar basutes madingais ilgaauliais, o trumpų rankovių marškinėlius – jaukiais megztiniais ar stilingais švarkais.

Derinys viduryje: megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, kaklo papuošalas – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Eksperimentuokite, sluoksniuokite jaukius ir lengvus drabužius – taip ne tik pratęsite vasarinių drabužių „galiojimo laiką“, bet ir sukursite išties įdomių įvaizdžių!

Ilona
Įrašo autorė