Vasara biure. Kaip rengtis?

Daugumai iš mūsų vasara siejasi su nerūpestingomis atostogomis. Deja, tik nedaugelis laimingųjų gali leisti sau atostogauti visą vasarą. Dažniausiai į darbus grįžtame dar nesulaukusios rudens, o tada tenka rimtai pasukti galvą, kaip rengtis vasarą, kad nesulaužytume dalykinio aprangos kodo taisyklių ir jaustumės patogiai.

Vasarą dažna mūsų kas rytą trokšta įšokti į patogias pintas basutes ir nostalgiškai pažvelgia į spintoje kabančią lengvą, gėlėtą suknelę… Deja, kad ir kokia oro temperatūra lauke, nei buhalterė, nei pardavimo vadybininkė ar administratorė negali numoti ranka į darbo aprangos kodą. Tad pasiūlysiu keletą universalių aprangos variantų, kurie puikiai tiks vasarai biure.

Noriu pradėti nuo kelių svarbių NE. Visi permatomo audinio drabužiai yra tabu (darbe jūsų apatinis trikotažas tiesiog negali matytis)! Palaidinės su plonytėmis petnešėlėmis arba visai be jų – netinkamos netgi po švarku. Turbūt neverta net minėti, kad basutės per pirštą, drabužiai giliomis iškirptėmis ar itin trumpi sijonai ar suknelės taip pat turi būti išbraukti iš biuro garderobo.

Klasikinio kirpimo vidutinio ilgio suknelė gali būti tikras išsigelbėjimas ir elegantiškas, daug laiko prie veidrodžio nekainuojantis pasirinkimas. Venkite kontrastingų, itin ryškių raštų ir spalvų – tinkamiausi bus neutralūs tonai ir minimalistiniai raštai.

Derinys dešinėje: suknelė – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur.

Klasikiniams deriniams puikiai tiks visi neutralūs tonai (rusvos, pilkos, baltos, juodos spalvos tonai). Vis tik nebijokite kurti vasariškos nuotaikos įnešdamos šviesių ir gaivių pastelinių atspalvių į savo garderobą. Patogus ir stilingas pasirinkimas dalykiniams įvaizdžiams – laisvo kirpimo sijonas.

Derinys kairėje: švarkas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, sijonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur.

Derinys dešinėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, sijonas – iš „Mados Taško“, 45,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur.

Pastarųjų sezonų hitas – platėjančios trijų ketvirčių ilgio kelnės, vadinamosios kulotės, puikus pasirinkimas darbui biure vasarą. Tai tarsi tarpinis variantas tarp šortų ir ilgų kelnių. Jei leidžia aprangos kodas, galite tokias kelnes derinti ir su atviromis basutėmis – svarbiausia, tvarkingos pėdos.

Derinys kairėje: švarkas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur.

Derinys dešinėje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 14,99 Eur.

Klasikinis kelnių kostiumas jau seniai tapo neatsiejama dalykinio garderobo dalimi. Pastaraisiais sezonais kelnių kostiumas, galima sakyti, maudosi šlovės spinduliuose – jį laisvai galėsite pritaikyti ir laisvalaikio įvaizdžiams su patogia sportine avalyne ar įvairiomis basutėmis.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur, kelnės – iš „Mados Taško“, 45,99 Eur.

Jei esate ištikima klasikiniams dalykinio stiliaus drabužiams, rinkitės laiko patikrintus drabužius – klasikinį švarką, pieštuko formos sijoną, šviesius marškinius.

Derinys kairėje: marškiniai – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Mados Taško“, 45,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur.

Derinys dešinėje: palaidinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 19,95 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur.

Nesirenkite nuobodžiai, net jei jūsų galutinė stotelė – biuras. Atraskite įdomesnių drabužių siluetų, gaivių spalvų, papildykite įvaizdžius madingomis rankinėmis ir kitais derančiais aksesuarais, tačiau nepersistenkite, nes biure stilingiausiai atrodysite su minimalistinio stiliaus drabužiais.

Ilona
Įrašo autorė