Tamprės vėl madingos! Kaip jas derinti?

Mada sukasi ratu ir ilgą laiką šešėlyje tūnojusios tamprės staiga vėl tapo madingu aprangos elementu. Tam, kad įvaizdžiai su tamprėmis atrodytų moderniai, svarbu žaisti su proporcijomis ir prie itin aptemptų kelnių derinti oversized tipo viršutinę dalį. 

Tampres pasitelkite kaip pagrindinį įvaizdžio elementą. Rudens sezonu įvaizdžiams su tamprėmis rinkitės grubaus stiliaus avalynę ar ilgaaulius laisvu aulu. Įvaizdžiams su tamprėmis dramatiškumo suteiks ilgi, oversized silueto paltai – tokie bus labai populiarūs šį sezoną.

Derinys kairėje: golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, tamprės – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, lietpaltis – iš „Monton“, 99,95 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 24,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 59,99 Eur.

Negalvokite, kad tamprės skirtos tik laisvalaikiui ar sportui – galite dėvėti jas vietoj įprastų kelnių ar džinsų su madingais marškinių tipo shacket ar uniforminio stiliaus švarkais.

Derinys kairėje: marškiniai – iš „Lindex“, 49,99 Eur, tamprės – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 24,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur. Derinys dešinėje: švarkas – iš „Takko Fashion“, 39,99 Eur, tamprės – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 19,99 Eur.

Odos imitacijos ar kito storesnio audinio tamprės atrodys stilingai su trumpais ar klasikiniais oversized, vyriško stiliaus švarkais. Nepamirškite madingų aksesuarų – rudens sezonu išliks madingos masyvios grandinės.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Sidono“, 24,99 Eur, tamprės – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur.

Be abejo, tampres galite derinti ir laisvalaikio deriniuose su laisvais bliuzonais. Pastaruoju metu tokius įvaizdžius labai pamėgo ir gatvės stileivos, viena jų – supermodelis Gigi Hadid.

Derinys dešinėje: bluzonas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, tamprės – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, akinių grandinė – iš „Mados Taško“, 15,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 59,99 Eur.

Vietoj bluzonų galite rinktis ir jaukius, ilgesnius megztinius – apsiavusi stilingais auliniais batais turėsite stilingą rudens įvaizdį. 

Tad sulaužykite nusistovėjusius stereotipus, kad tamprės skirtos tik sportui, nes dabar jos puikiai papildo madingiausius sezono įvaizdžius!

Ilona
Įrašo autorė