Šventinių dovanų idėjos

Artėjant gražiausioms metų šventėms dauguma pasineriame į pasiruošimo maratoną. Vienas didžiausių galvos skausmų – kaip išrinkti apgalvotas, naudingas ir mylimuosius džiuginančias dovanas. 

Turbūt sunku prašauti renkantis praktiškas dovanas. Gražiai supakuoti rankšluosčiai, stilingi rankų muilo ir losjono rinkiniai, kurie gali tapti vonios interjero detale, pradžiugins naudingas dovanas mėgstančius artimuosius.

Nuotrauka kairėje: rankšluosčiai – iš „Kurima“, po 8 Eur, skysto muilo ir losjono rinkinys – iš „Drogas“, 13,99 Eur, lempa – iš „Pepco“, 15 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 11 Eur, gėlė – iš „Skruzdėlyno“, 1,50 Eur, vaza – iš „Skruzdėlyno“, 23 Eur.

Viena didžiausių gyvenimo dovanų yra mokėjimas skirti laiko sau. Dabartinis intensyvus gyvenimo ritmas dažnai atima galimybę paimti į rankas intriguojančią knygą, tad jaukus chalatas, kvapni žvakė ir knyga gali tapti savotiška paskata atsigręžti į save.

Nuotrauka kairėje: chalatas – iš „Lauma“, 69,95 Eur, eglutė – iš „Skruzdėlyno“, 14,20 Eur, elnias – iš „Skonio ir kvapo“, 3,99 Eur, knyga – iš „Vagos“, 16,90 Eur, kvepianti žvakė – iš „Douglas“, 27,95 Eur.

Kvapnios arbatos puodelis ir jaukūs pašnekesiai tamsiais šaltais vakarais – dar vienas puikus įkvėpimo šaltinis renkantis dovaną. Stilingos šlepetės, arbatinukas ar jaukus pledas neabejotinai atras vietą artimųjų namuose.

Nuotrauka viduryje: vainikas – iš „Skruzdėlyno“, 18,50 Eur, dekoracija „Briedis“ – iš „Skruzdėlyno“, 6,99 Eur, šlepetės – iš „Danijos“, 39,99 Eur, ketaus arbatinukas – iš „Skonio ir kvapo“, 55 Eur, arbata – iš „Skonio ir kvapo“, 2,99 Eur, dekoratyvinė šaka – iš „Skruzdėlyno“, 4,90 Eur, gertuvė – iš „Vagos“, 25 Eur.

Universali dovana mamai ar draugei gali būti stilingai atrodantys namų kvapai, aromatingos žvakės, išskirtinio dizaino puodelis ar vaza.

Nuotrauka kairėje: vaza – iš „Skruzdėlyno“, 20,90 Eur, puodelis su lėkštute – iš „Flosauros“, 24,90 Eur, kalėdinis žaisliukas – iš „Pepco“, 4 Eur, žvakė – iš „Skruzdėlyno“, 14,99 Eur, namų kvapas – iš „Skruzdėlyno“, 19,99 Eur, dekoratyvinė šaka – iš „Skruzdėlyno“, 4,40 Eur, kailinis kilimas – iš „Pepco“, 25 Eur.

Apgalvotai parinktos namų dekoro detalės pradžiugins artimuosius, kurių skonį puikiai žinote. Šilta dovana seneliams gali tapti ir stilingi nuotraukų rėmeliai su jūsų nuotrauka.

Nuotrauka kairėje: rankšluostis – iš „Kurima“, 15 Eur, žibintas – iš „Skruzdėlyno“, 15,80 Eur, briedis – iš „Skruzdėlyno“, 48 Eur, muilas – iš „Kurima“, 5 Eur, dekoratyvinė lentelė su užrašu – iš „Vagos“, 17,70 Eur, žaisliukai – iš „Skruzdėlyno“, 0,85 Eur (mažas), 1,80 Eur (didelis).

Pasinėrusios į priešventinius rūpesčius nepamirškite ir savęs. Stilingas apatinis trikotažas, nišiniai kvepalai patiks kiekvienai moteriai.

Nuotrauka kairėje: liemenėlė – iš „Lauma“, 29,99 Eur, kelnaitės – iš „Lauma“, 12,95 Eur, kvepalai – iš „Douglas“, 93 Eur, kaklo papuošalas – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, aromatinga žvakė – iš „Douglas“, 19,49 Eur.

Dovanodami drabužius rizikuojate nepataikyti dydžio, tad geriau rinkitės aksesuarus – jaukios kumštinės pirštinės, stilingas šalikas ar diržas gali tapti puikia dovanos idėja. 

Nuotrauka kairėje: šalikas – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, pirštinės – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, diržas – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, dekoratyvinė šaka – iš „Pepco“, 4 Eur, ketaus arbatinis – iš „Skonio ir kvapo“, 54,90 Eur, pelėda – iš „Skruzdėlyno“, 7,90 Eur, aromatinga žvakė – iš „Flosauros“, 39 Eur.

Apgalvotai parinkti aksesuarai galės būti naudojami ir per šventinius vakarėlius, tad puošni delninė, lankelis ar auskarai tikrai pradžiugins mylimą draugę ar dukrą. Mylimas moteris palepinsite ir grožio priemonėmis – veido kaukėmis, drėkinančiomis paakių pagalvėlėmis, naudingais serumais.

Nuotrauka kairėje: rankinė – iš „Mados Taško“, 35,99 Eur, knyga – iš „Vagos“, 20,65 Eur, auskarai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, kvepalai „Rituals“ – iš „Douglas“, 49,95 Eur, drėkinančios paakių pagalvėlės – iš „Drogas“, 16,49 Eur, lankelis – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, diržas – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Akių šešėlių paletė, blakstienų tušas, lūpų blizgis puikiai derės prie vakarėlių tematikos ir pradžiugins kiekvieną dailiosios lyties atstovę, mėgstančią eksperimentuoti su makiažo priemonėmis.

Nuotrauka kairėje: pirštinės – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, kalėdinis žaisliukas „Sparnai“ – iš „Skruzdėlyno“, 7,80 Eur, indas „Ananasas“ – iš „Skruzdėlyno“, 23 Eur, eglutė – iš „Pepco“, 3,99 Eur, akių šešėlių paletė – iš „Drogas“, 14,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 10 Eur, girlianda – iš „Drogas“, 2,09 Eur.

Pasinėrę į dovanų paieškų maratoną nepamirškite, kad geriausia dovana – laikas, praleistas kartu su artimaisiais, ir dėmesys jiems, kurį galima parodyti tiesiog palepinant pačių keptais imbieriniais sausainiais ar iškyla į apsnigtą mišką su karštu kakavos puodeliu. Gražių artėjančių švenčių!

Ilona
Įrašo autorė