Stilistų patarimai, kuriuos naudinga žinoti kiekvienai

Kartais žvelgdamos į žurnalų viršeliuose šmėžuojančias įžymybes, tyliai joms pavydime tobulos išvaizdos, originalaus stiliaus, nepriekaištingo makiažo. Bet ar susimąstėte, kiek žmonių dirba už kadro, kad gautų pribloškiamą rezultatą? Kiekviena žvaigždė turi asmeninius stilistus, vizažistus ir pan. Ar norėtumėte ir Jūs gauti patarimų iš profesionalo? Tuomet skaitykite toliau, nes šįkart mano įrašas skirtas žymių stilistų patarimams, kuriuos naudinga žinoti kiekvienai.

Kūną apnuoginkite apgalvotai.

Jei norite atrodyti gundančiai, būtina palikti šiek tiek paslapties. „Pasirinkite vieną gražiausią kūno vietą, kurią norite apnuoginti. Jei tai Jūsų kojos, tuomet viršutinė dalis turėtų būti uždaresnė“,- pataria Jen Rade, aktorės Angelinos Jolie stilistė.

st1

Pasirinkite tinkamą kelnių ilgį.

„Didžiausia klaida, kurią daro moterys vilkėdamos kelnes – tai netinkamas jų ilgis. Visada reikia atsižvelgti į batų kulno aukštį", – sako stilistė Kate Young (pažadu ateityje daugiau patarimų apie tinkamą kelnių ilgįsmiley).

st2

Užsiriškite šaliką.

Stilistai sutaria, kad šalikas – tai universalus aksesuaras, kuris dažnai pastebimas geriausiai besirengiančių moterų deriniuose. Pamėginkite plonesniu šaliu arba skarele pagyvinti rankinę ar paprastus trikotažinius marškinėlius.

st3

Išsirinkite tinkančius džinsus.

Kai kyla abejonių dėl džinsų dydžio, visada geriau rinktis mažesnius nei didesnius, nes džinsai visada išsitempia pagal kūno formas. Stilistai rekomenduoja rinktis tuos džinsus, kurių sudėtyje yra bent 2% elastano.

st4

Sluoksniuokite kaklo papuošalus.

Viena iš gudrybių, kuria dažnai naudojasi stilistai – tai keleto kaklo papuošalų derinimas tarpusavyje. Galima sluoksniuoti panašius papuošalus, bet daug efektingiau atrodo kontrastai – plunksnos su karoliukais, perlai su deimantais ar grandinėmis ir pan.

st5

Būkite atviros naujovėms

Visada pasimatuokite drabužį, apie kurį galvojate: „Koks mielas, bet tai ne man!”. Juk dar nežinai, kaip jis atrodyssmiley!

st6

Kūno spalvos aukštakulniai

Jeigu abejojate dėl avalynės, stilistai pataria rinktis Jūsų kūno  spalvos aukštakulnius, kurie puikiai pailgina kojas.

st7

Vilkite baltus drabužius? Pasitikrinkite, ar jie nepersišviečia.

Turėkite galvoje, kad balti drabužiai dienos šviesoje labiau persišviečia nei bet kurios kitos spalvos rūbai, tad pagalvokite apie tinkamą apatinį trikotažą.

st8

Būkite dryžuotos!

„Dryžuoti drabužiai yra klasika ir puikiai tinka nerūpestingam savaitgaliui“, – teigia stilistė Tina Chai.

st9

Atnaujinkite drabužių sagas

Kartais esame linkę atsisakyti rūbų, net nepagalvojusios, kad galima juos atnaujinti. Pakeiskite sagas ir turėsite naują drabužįsmiley!

st10

Niekada nepirkite nuobodaus palto.

Tiek daug žmonių mato Jus tik su paltu ir kartais, net jei vilkite kažką labai įspūdinga po juo, galite likti nepastebėta, todėl ieškokite stilingo viršutinio rūbo.

st11

Įsigykite ką nors su leopardo kailio raštu.

Tai laikui nepavaldus, prabangiai atrodantis raštas, kuris tinka prie visko. Saugiausias variantas būtų investuoti į leopardo rašto aksesuarus – diržus, delnines, skareles.

st12

Netaupykite kokybiškai liemenėlei.

Su Jums tinkančia kokybiška liemenėle ne tik labiau pasitikėsite savimi, bet ir gražiau atrodysite su pasirinktais drabužiais. Universaliausias T-shirt liemenėlės modelis.

st13

Visada norisi atrodyti pasitempusiai ir kaskart nustebinti aplinkinius geru skoniu, todėl kitą kartą pažadu pažerti dar daugiau žymių stilistų patarimų. Paskutinis šiandienai – geriausias aksesuaras yra šypsena, kuri visada džiugina aplinkinius, tad nevalia jos palikti namiesmiley! Juolab, kad jau pavasaris, todėl priežasčių šypsotis netrūkstasmiley. Iki kito karto!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: