Stilistų patarimai, kuriuos naudinga žinoti kiekvienai

Kartais žvelgdamos į įžymybes, šmėžuojančias žurnalų viršeliuose tyliai joms pavydime tobulos išvaizdos, originalaus stiliaus, nepriekaištingo makiažo. Bet ar susimąstėte kiek žmonių dirba už kadro, kad gautų pribloškiamą rezultatą? Kiekviena žvaigždė turi asmeninius stilistus, vizažistus ir pan. Ar norėtumėte gauti patarimų iš profesionalaus žvaigždžių stilisto? Tuomet skaitykite toliau, nes šįkart mano įrašas apie žymių stilistų patarimus, kuriuos naudinga žinoti kiekvienai.

Kūną apnuoginkite apgalvotai.

Jei norite atrodyti gundančiai, būtina palikti šiek tiek paslapties. „Pasirinkite vieną gražiausią kūno vietą, kurią norite apnuoginti. Jei tai Jūsų kojos, tuomet viršutinė dalis turėtų būti uždaresnė“- pataria Jen Rade, aktorės Angelina Jolie stilistė.

Pasirinkite tinkamą kelnių ilgį.

„Didžiausia klaida, kurią daro moterys vilkėdamos kelnes – tai netinkamas jų ilgis. Visada reikia atsižvelgti į batų kulno aukštį.“ – pataria stilistė Kate Young. Ypač tai aktualu nuo klubų platėjančioms, laisvo silueto kelnėms – kuo aukštesnis batų kulnas, tuo atitinkamai ilgesnės turi būti ir laisvos kelnės. Į apačią siaurėjančios kelnės geriausiai atrodo, kuomet jų ilgis baigiasi maždaug ties kulkšnimi.

Nepamirškite šalikų ir skarelių.

Stilistai vieningai sutaria, kad šalikas – tai universalus aksesuaras, kuris dažnai pastebimas geriausiai besirengiančių moterų deriniuose. Pamėginkite plonesniu šaliu ar skarele pagyvinti rankinę ar paprastus trikotažinius marškinėlius.

Sluoksniuokite kaklo papuošalus.

Viena iš gudrybių, kuria dažnai naudojasi stilistai – tai keleto kaklo papuošalų derinimas tarpusavyje. Galima sluoksniuoti panašius papuošalus, bet daug efektingiau atrodo kontrastai, pavyzdžiui, plonų ir storesnių grandinių derinimas tarpusavyje, įvedant perlų ar kitokių vėrinių.

Būkite atviros naujovėms

Dažnai turime savo numylėtuosius drabužius ir bijome išlipti iš savo komforto zonos eksperimentuojant. Bet tik pamėginkite pasimatuoti kažką naujo, juk niekada nežinai!

Kūno spalvos aukštakulniai

Kūno odos spalvos aukštakulniai jau seniai tapo privalomu elementu kiekvienos moters garderobe, nes jie nuostabiai pailgina kojas.

Vilkite baltus drabužius? Pasitikrinkite ar jie nepersišviečia.

Turėkite galvoje, kad balti drabužiai dienos šviesoje labiau persišviečia nei bet kurios kitos spalvos rūbai, tad pagalvokite apie tinkamą apatinį trikotažą.

Būkite dryžuotos!

„Dryžuoti drabužiai yra klasika ir puikiai tinka nerūpestingam savaitgaliui“ – teigia stilistė Tina Chai.

Atnaujinkite drabužių sagas

Kartais esame linkę atsisakyti drabužių, net nepagalvojusios, kad galima juos atnaujinti. Pakeiskite sagas ir turėsite naują drabužį!

Investuokite į kokybišką paltą.

Tiek daug žmonių mato jus tik su paltu ir kartais net jei vilkite kažką labai įspūdinga po juo, tai gali likti nepastebėta, todėl ieškokite stilingo ir kokybiško palto – tai bus gera investicija ne vienam sezonui.

Įsigykite leopardo kailiu rašto drabužių ir aksesuarų.

Tai laikui nepavaldus, prabangiai atrodantis raštas, kuris tinka prie visko. Saugiausias variantas būtų investuoti į leopardo rašto aksesuarus – diržus, rankines, skareles.

Netaupykite kokybiškai liemenėlei.

Tinkamo dydžio, kokybiška, puikiai formą palaikanti liemenėlė suteiks pasitikėjimo savimi ir padės gražiau atrodyti su pasirinktais drabužiais. Universaliausias T-shirt liemenėlės modelis, o deriniams su atviresnėmis palaidinėmis rinkitės liemenėles be petnešėlių ar klijuojamų kaušelių variantus.

Visada norisi atrodyti pasitempusiai ir kaskart nustebinti aplinkinius geru skoniu, tad pasinaudokite naudingais patarimais ir būkite stilingos! Iki!

 

 

Ilona
Įrašo autorė