Stilingos vaikų šventės

Besisukant kasdienybės rate galima ir nepastebėti kaip greit prabėgo ruduo ir patyliukais į mūsų širdis pradėjo belstis ko gero daugelio vaikų su nekantrumu laukiamas gruodis. Šventine nuotaika  apsupantis mėnuo visuomet atneša nuostabios magijos, kuri skatina net suaugusius vėl patikėti mažais kasdieniais stebuklais, kuriais visa širdimi tiki ir mūsų mažiausieji.

Jei turite vaikų, tuomet tikriausiai jūs jau įsisukote į nematomų herojų  – nykštukų, fėjų ir Kalėdų Senelio nepabaigiamų darbų rutiną, tad didžiausia vertybe skubėjimo rate tapo laikas, kurio kartais pritrūksta pasirūpinti puošniomis aprangos detalėmis, todėl šįkart dalinuosi vaikų šventinio stiliaus idėjomis.

Jaukios spalvos ir mieli personažai  tikrai užkariaus mažųjų princesių širdis. Išbaigtas komplektas gali tapti puikia dovana stilingai mergaitei.

Visas derinys – iš „Lindex“.

Žiemiškais raštais marginti megztukai visuomet aktualūs šventiniu laikotarpiu. Nesušalti padės ir minkštos, velvetinio audinio kelnės. Jaukus derinys labai tiks pasivaikščiojimui mieste, kuomet išsiruošite aplankyti šventinėmis lemputėmis išpuoštų objektų.

Derinys – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Raudona spalva ir blizgesys – neatsiejami žiemos švenčių elementai, tad kam keisti tradicijas! Jei eksperimentuosite su detalėmis, galėsite ta pačia blizgančia tiulio suknele mažąją damą papuošti ne vieną kartą. Sluoksniuokite suknelę su skirtingais megztukais, švarkeliais, palaidinėmis – taip gan puošnią suknutę pritaikysite ir kasdieniams įvaizdžiams.

Visas derinys – iš „Lindex“.

Languoti drabužiai šį sezoną vieni geidžiamiausių, o prieššventiniu laikotarpiu jie tampa dar mielesni, nes sukuria aliuziją į jaukumą, kurį patiriame susiburdami artimųjų rate. Berniukai taip pat neatsispirs ir žaismingiems bliuzonams, dekoruotiems šventinių personažų motyvais.

Derinys – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Žiemos šventės – tai kone vienintelis metų laikas, kuomet blizgesio negali būti per daug. Ūgtelėjusios mergaitės nepraleis progos sužibėti pasipuošusios blizgaus sijono ir nuostabios levandų spalvos bliuzono deriniu. Grubesni chunky stiliaus auliniai batai padės kiek prigesinti akį traukiantį tviskėjimą.

Derinys – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Stilingi džentelmenai nieko neišsiskiriantį marškinių ir kelnių derinį papildys išskirtinėmis detalėmis – peteliške, raktų grandinėle, galbūt skrybėle.

Derinys – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Subtiliai blizganti aksomo suknelė ar blizgaus ombre efektą turinčio plisuoto sijono ir išskirtinio megztuko derinys atrodys pasakiškai visoms mergaitėms, norinčioms šventes pasitikti ypatingai.

Derinys – iš  „Lindex“.

Šis derinys bus patogus pasirinkimas sportiškiems jaunuoliams, norintiems jaustis nevaržomai ir stilingai tuo pačiu metu. Bliuzonas su išskirtine, šventiškai nusiteikusio Kalėdų Senelio aplikacija bus puikus šventinio įvaizdžio akcentas.

Derinys – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Šventinio laikotarpio maratone linkiu atrasti atokvėpio minutę, kuomet galėtumėte neskubėdami išgerti kvapnios arbatos puodelį, kartu su vaikais išsikepti imbierinių sausainių ar paskaityti mėgstamą knygą. Gražaus švenčių laukimo!

Ilona
Įrašo autorė