Stilingo atostogų įvaizdžio atmintinė

Kas gali būti geriau nei garbanas kedenantis šiltas vėjas ar maloniai odą kutenantys saulės spinduliai – ogi ilgai lauktos, nusipelnytos, išsvajotos ir iki smulkmenų mintyse išgyventos ATOSTOGOS! Magiškas žodis, tiesa? Vieniems atostogos siejasi su šiltu smėliu tarpupirščiuose, kitiems – su neatrastais pasaulio kampeliais ir atmintyje ilgai išliekančiais nuotykiais, tretiems – tai puiki proga mėgautis gardžiais iškylomis jaukios kompanijos apsuptyje.

Labiausiai atsipalaiduosite, jei atostogoms pasiruošite apgalvotai ir jau kraudamasi lagaminą susidėliosite, su kokiais įvaizdžiais norite nerti į vasaros nuotykius. 

Laisvo silueto judesių nevaržanti suknelė – pirmas daiktas, kuris turėtų atsidurti jūsų lagamine, nes be jokio galvos skausmo akimirksniu sukursite visą derinį, ir pakaks įvaizdį papildyti madingais aksesuarais – pintomis rankinėmis, stilingais akiniais nuo saulės, skrybėlėmis. Galite rinktis aktualius poplin ar wrap tipo surišamus suknelių modelius, tinkančius daugeliui figūros tipų.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Jeans Fifty Five“, 65 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur.

Madinga alternatyva suknelei – trumpesnės palaidinės ir sijono komplektas. Su tokiais komplektais vienu šūviu nušausite kelis zuikius – turėsite ne tik suknelę primenantį derinį, bet ir galėsite komplekto dalis vilkėti atskirai. Šį sezoną madingi surišami wrap ar pakopomis klostuoti tiered tipo ilgi sijonai, alsuojantys bohemiška dvasia. Galite rinktis ir madinguosius mini ilgio, romantiškų sijonų variantus. 

 

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 39,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 49,99 Eur, skrybėlė – iš „Pepco“, 3 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, kaklo papuošalas – iš „Lindex“, 9,99 Eur.

Sunku įsivaizduoti patogius atostogų įvaizdžius be šortų. Rinkitės laisvesnius bermuda stiliaus modelius iš medvilnės, lino. Šį sezoną labai madingi ir lengvi kostiumai su šortais.

Nuotrauka kairėje: zebro rašto vientisas maudymosi kostiumas – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, marškiniai – iš „Takko Fashion“, 16,99 Eur, šortai – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, rankinė – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, kepurė – iš „Takko Fashion“, 4,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, palaidinė – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, šortai – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, rankinė – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Jei nesate šortų gerbėja, tuomet puiki alternatyva bus madingas džinsinis sijonas. Nors šį sezoną karaliauja mini modeliai, midi ilgis taip pat aktualus, tad kiekviena gali išsirinkti tinkamiausią variantą, kad jaustumėtės patogiai.

Derinys kairėje: marškinėliai – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, sijonas – iš „Jeans Fifty Five“, 29 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 45 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur, kepurė – Iš „Takko Fashion“, 4,99 Eur.

Tęsiant sijonų temą, labai rekomenduoju į atostogų lagaminą įsimesti ir midi ilgio satino sijoną, kuris bus universalus atostogų įvaizdžių elementas, nes jį puikiai pritaikysite tiek kasdieniams, tiek ir vakaro deriniams.

Nuotrauka dešinėje: marškinėliai – iš „Jeans Fifty Five“, 23 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 45 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 49,99 Eur.

Elegantiški atostogų įvaizdžiai neįsivaizduojami be palazzo tipo ar kitų platesnio silueto šviesių kelnių. Modelius aukštesniu juosmeniu derinkite su madingomis cropped tipo trumpesnėmis palaidinėmis. Labai aktualios ir megztos palaidinės bei liemenės, kurias vėsesniu oru sluoksniavome su marškiniais ar marškinėliais, o vasarą galime vilkėti tiesiog ant nuogo kūno.

Nuotrauka kairėje: liemenė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, kelnės – iš „Pepco“, 10 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur, rankinė – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, basutės – iš „FamClub“, 27,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Plataus silueto kelnės aukštesniu juosmeniu puikiai atrodys ir su bikinio liemenėle. Šį sezoną viena karščiausių tendencijų yra įtraukti maudymosi kostiumus į savo įvaizdžius, tad integruokite į derinius tiek bikinio liemenėles, tiek ir vientisus maudymosi kostiumus.

Nuotrauka viduryje: bikinio liemenėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, palaidinė – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 12,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur.

Kurdama atostogų įvaizdžius neignoruokite aksesuarų – raštuota skarelė plaukuose, stilinga skrybėlė, pintas krepšys ar keli sluoksniai minimalistinių kaklo aksesuarų nuostabiai papildys atostogų įvaizdžius! Įsimintinų jums atostogų!

 

 

Ilona
Įrašo autorė