Stilingi įvaizdžiai šventėms

Laikas nenumaldomai bėga ir didžiosios metų šventės jau alsuoja į nugarą. Intensyviu prieššventiniu laikotarpiu pasipuošti progų išties nemažai – šventinės fotosesijos, darbo ar draugų vakarėliai, išeigos į teatrą ar koncertą. Blizgučiai, satinas, aksomas, organza, jaukūs mezginiai, ryškesni aksesuarai – kiekviena atras save geriausiai reprezentuojantį derinį, labiausiai tinkantį šventės aplinkai.

Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti didžiąsias metų šventes be blizgučių. Blizgių žvynelių suknelė tiks tiek darbo vakarėliams, tiek ir šventėms namų aplinkoje. Nors blizgi suknelė gana ryški, bet nebijokite derinio užbaigti masyvesniais auskarais – juk dabar geriausias metas sužibėti!

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 10 Eur, kaklo papuošalas su gėle – iš „Fashion Zone“, 10 Eur.

Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Takko Fashion“, 24,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 10 Eur, basutės – iš „Deichmann“, 34,99 Eur.

Nemėgstančioms suknelių puiki alternatyva – blizgios plataus silueto kelnės. Dėl laisvesnio silueto tokios kelnės atrodys elegantiškai, o blizgesys suteiks norimos šventinės nuotaikos. Blizgias kelnes galima pritaikyti ir kasdieniuose deriniuose dar priešventiniu laikotarpiu su bliuzonais, džinsiniais marškiniais, marškinėliais, o jaukius kalėdinius įvaizdžius sukursite su laisvesnio silueto megztiniais. Kalėdiniam laikotarpiui ypač tiks jaukių pynių ar etninių raštų megztinių modeliai.

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „Sinsay“, 14,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Daniele Donati“, 69,99 Eur, auskarai – iš „ Fashion Zone“, 10 Eur, batai – iš „Deichmann“, 69,99 Eur.

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, kelnės – iš „Sinsay“, 19,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Lindex“, 14,99 Eur.

Norėdamos sukurti kiek oficialesnį įvaizdį, tinkantį ir darbo vakarėliui, derinkite blizgias kelnes su klasikiniais švarkais, lygaus  audinio palaidinėmis ar laisvesniais marškiniais. Derinius svarbu užbaigti tinkamais aksesuarais – vakaro įvaizdžiams tinkamesnė delninė nei dieninė rankinė, o aukštakulniai sukurs tinkamą nuotaiką bet kokiam deriniui.

Darbo vakarėliams taip pat galima panaudoti jau turimą kelnių kostiumą, kurį kuriant šventinius įvaizdžius galima derinti su korseto tipo palaidinėmis. Nepamirškite aktualių aksesuarų – masyvesnių auskarų, o gal kaklo papuošalų ar segių su madingomis gėlėmis. 

Nuotrauka kairėje: kelnių kostiumas – iš „Jeans Fifty Five“, 79 Eur, korsetas – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, akiniai – „New Yorker“, 8,99 Eur, kaklo aksesuaras su gėle – iš „Lindex“, 9,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur.

Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „New Yorker“, 34,99 Eur, korsetas – iš „New Yorker“, 7,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, kaklo aksesuaras su gėle – iš „Fashion Zone“, 10 Eur.

Odinės kelnės ar sijonai sudarys gražų kontrastą blizgioms ar aktualioms permatomo audinio palaidinėms ir puikiai tiks einant į miestą su draugėmis ar koncertą. Jei teikiate pirmenybę kelnėms, bet nesinori sukti galvos dėl atskirų derinio elementų, pagalvokite apie elegantišką, plačių klešnių kombinezoną.

Nuotrauka kairėje: kombinezonas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, kaklo aksesuaras su gėle – iš „Fashion Zone“, 10 Eur.

Šventiniams deriniams puikiai tiks ir madingi sidabriniai elementai. Įdomių įvaizdžių sukursite derindamos skirtingas audinių faktūras – satiną su megztiniais ar blizgius žvynelius su lygaus audinio drabužiais. Satino sijonai, suknelės ar kelnės – visada elegantiškai atrodantis pasirinkimas.

Nuotrauka kairėje: kelnės – iš „ Jeans Fifty Five“, 38 Eur, marškiniai – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 11 Eur, rankinė – iš „Fashion Zone“, 35 Eur, batai – iš „Deichmann“, 69,99 Eur.

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 65 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 49,99 Eur, apyrankė – iš „Fashion Zone“, 17 Eur.

Jaukiems šventiniams deriniams sukurti galima pasitelkti ir megztus kostiumus. Mano vilkimas elegantiškas megztas kostiumėlis su kelnėmis inspiruotas Chanel mados namų modelių. Raudona yra ne tik karšta šių metų tendencija – raudoni akcentai nuostabiai tinka šventiniam laikotarpiui. Ir nesvarbu, ar tai būtų raudona rankinė, suknelė, švarkas ar tiesiog raudonos lūpos.

Nuotrauka kairėje: kostiumėlis – iš „Jeans Fifty Five“, 89 Eur, rankinė – iš „Daniele Donati“, 59,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 10 Eur, batai – iš „Deichmann“, 69,99 Eur.

Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Sinsay“, 19,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 10 Eur, basutės – iš „Deichmann“, 34,99 Eur.

Kurdamos šventinius įvaizdžius pagalvokite apie visumą – derinys neatrodys elegantiškai, jei užbaigsite jį netinkamais viršutiniais drabužiais. Šaltuoju sezonu verta investuoti į kokybišką paltą ar madingus kailinius, kurie atrodys harmoningai su visa šventine eilute.

Nuotrauka viduryje: suknelė – iš „Lindex“, 79,99 Eur, apatinukas – iš „Lindex“, 24,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kailiniai – iš „Sunrise“, 125 Eur.

Šventinius derinius pradėkite kurti savo spintoje – dažnu atveju kiekviename garderobe galima rasti tinkamų elementų. Kartais tiesiog reikia viską išpildančių aksesuarų. Kaip raudonos spalvos akcentą galima pasirinkti daug nekainuojančias pėdkelnes. Viena karščiausių tendencijų – puošnesnės kojinės gali būti derinamos su basutėmis ar bateliais ir tapti viso įvaizdžio „vinimi“. Šį sezoną aktualios gėlės, ilgos operos stiliaus pirštinės, masyvūs vintažinio stiliaus auskarai prie ausies bei vyriški kaklaraiščiai taip pat gali puikiai įsilieti į šventinius derinius.

Jaukių ir stilingų jums švenčių!

 

Ilona
Įrašo autorė