Stilingi įvaizdžiai rudens sezonui

Rudens sezonas oficialiai jau prasidėjo ir parduotuvių lentynos sparčiai pildosi naujomis kolekcijomis, tad metas išbandyti šviežiausias mados naujienas. 

Ruduo labai mėgstamas mados gerbėjų, kadangi oras šiuo metu labai palankus drabužiams sluoksniuoti ir skirtingų audinių faktūroms derinti. Vienas stilingiausių būdų kurti sluoksniuotus įvaizdžius – užbaigti įvaizdžius madingomis liemenėmis. Dygsniuoti audiniai aktualūs ne pirmą sezoną, tad madingi bus ir dygsniuoti paltai, striukės.

Nuotrauka kairėje: liemenė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, bliuzonas – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 29,99 Eur, kepurė – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 89,99 Eur.

Kalbant apie liemenes, madingi išliks megzti variantai, o klasikinio kirpimo modeliai tiesiog maudysis šlovės spinduliuose.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, liemenė – iš „ Lindex“, 59,99 Eur, skrybėlė – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Ne tik klasikinio stiliaus liemenės itin madingos šį sezoną – visi klasikinio stiliaus drabužiai išgyvena tikrą renesansą. Kelnių kostiumas neatsiejamas nuo mados jau ne pirmą sezoną, o klasikinio stiliaus kelnes ar švarkus galima lengvai dėvėti ir laisvalaikiui skirtuose deriniuose. Kostiumo kelnės gali būti tiek tiesaus, tiek platesnio silueto – rinkitės tinkamiausias savo figūrai.

Nuotrauka kairėje: kostiumas – iš „Mados Taško“, 119,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „E&F Mados Namų“, 27,99 Eur, kostiumas – iš „E&F Mados Namų“ 72,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 79,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur.

Madingi išlieka ir trumpinti klasikiniai švarkai.

Nuotrauka kairėje: švarkas – iš „New Yorker“, 24,99 Eur.

Vis tik madoje labai daug išlieka ir patogumo apraiškų – vienas jaukiausių ir stilingiausių pasirinkimų šį sezoną bus megzti drabužiai. Madingi oversized tipo modeliai su pynėmis, aktualios ir megztos suknelės ar megzti komplektai. Labai elegantiškai atrodys megzti komplektai iš pieštuko formos sijono ir trumpesnio viršaus ar platesnio silueto kelnių bei laisvesnės viršutinės dalies tandemas.

Nuotrauka kairėje: megzta suknelė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur.

Vieni patogiausių drabužių, kurie visad išlieka mados pulso epicentre – džinsai. Šį sezoną atkreipkite dėmesį į judesių nevaržančius platesnius ar laisvus 90-ųjų įkvėptus modelius, taip pat aktualūs tiesių klešnių, mom fit ar slouchy tipo džinsų siluetai. Mados pasaulį užkariauja tamsūs džinsų atspalviai – indigo, tamsiai pilki, juodi modeliai lengvai įsilies į bet kurį garderobą. Labai aktualūs ir vadinamieji double denim įvaizdžiai, kuriuose derinama džinsinė viršutinė dalis su džinsais.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, kardiganas – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Languoti audiniai neatsiejami nuo mados pasaulio, o ypač daug languotų drabužių pasirodo rudens kolekcijose. Gal tai užslėpta aliuzija į jaukumą, nes languoti audiniai kažkiek primena minkštus pledus, į kuriuos norisi įsisupti lietingais rudens vakarais? Mados namai „Burberry“ – vieni labiausiai šlovinančių languotus drabužius, tačiau šį sezoną languotų suknelių, kelnių kostiumų, paltų ar skraisčių netrūko ir kituose mados pristatymuose.

Nuotrauka kairėje: švarkas-suknelė – iš „Midi Dilemos“, 59 Eur, džinsai – iš „Midi Dilemos“, 43 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur.

Tęsiant madingų raštų temą – į mados topus grįžta kurį laiką šešėlyje pabuvęs leopardo kailio raštas. Ypač aktualūs bus leopardo kailio rašto paltai, bet jei norisi šią tendenciją jaukintis pamažu – paeksperimentuokite su laukinio rašto aksesuarais – skarelėmis, rankinėmis, avalyne.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 49,99 Eur.

Dar viena sugrįžusi raštų tendencija – logomanija. Logotipų motyvų raštas atrodo šviežiai ir yra puiki alternatyva geometriniams raštams.

Nuotrauka viduryje: megztas kostiumas – iš „Midi Dilemos“, 65 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 45 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 59,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Rudens sezono kolekcijose netrūks ir gėlėtų raštų. Tiesa, šį sezoną galite rinktis ne tik tamsių atspalvių gėlėtus raštus – dėmesio centre bus švelnūs, nekontrastingi, gėlėti audiniai.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Lindex“, 34,99 Eur, striukė – iš „Jeans Fifty Five“, 47 Eur, batai – iš „FamClub“, 49,99 Eur, skrybėlė – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur.

Spalvingo ir stilingo rudens!

Ilona
Įrašo autorė