Stilingi deriniai šventėms namuose

Šie metai buvo tikrai ypatingi – kai kam jie atnešė nemažai iššūkių, kitiems padėjo atsirinkti tikrąsias gyvenimo vertybes. Didžiausias metų šventes daugelis praleisime jaukiuose namuose, artimiausių žmonių apsuptyje, tad ir šventiniai įvaizdžiai bus jaukūs, patogūs ir tinkami namų aplinkai.

Neutralios šviesios spalvos, minkšti audiniai, megzti drabužiai išties sukurs taip trokštamą jaukią jūsų šventinio drabužių derinio aurą. Derinkite satino sijonus ar lengvas kelnes su jaukiais megztiniais, nepamirškite stilingų aksesuarų – masyvaus lankelio ar puošnesnių auskarų. 

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Mados Taško“, 49,99 Eur, kelnės – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, lankelis – iš „Lindex“, 7,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 35,99 Eur.

Plataus silueto kelnės ir puošni palaidinė – dar vienas stilingas, nenuginčijamą eleganciją spinduliuojantis pasirinkimas šventėms. Laisvesnės kelnės nevaržys judesių, o prie jų puikiai derės ir klasikiniai marškiniai, kuriuos, neabejoju, galima atrasti kiekvienoje spintoje.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Mados Taško“, 35,99 Eur, kelnės – iš „Fame“, 39,99 Eur, lankelis – iš „Lindex“, 7,99 Eur.

Moteriškumą pabrėšite stilinga suknele. Šį sezoną madingos suknelės iš prabanga dvelkiančio aksomo, slip dress tipo suknelės iš satino, laisvos ar bodycon tipo megztos suknelės, o norinčioms išsiskirti siūlau nepabijoti minkštų formų odinės suknelės.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Fame“, 44,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, lankelis – iš „Takko Fashion“, 3,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Fame“, 29,99 Eur, švarkas – iš „Mados Taško“, 59,99 Eur,  rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, auskarai – iš „Lindex“, 12,99 Eur.

Dar vienas klasika tapęs žiemos švenčių derinys – akį traukiantis blizgus sijonas ir jo puošnumą kiek prigesinantis minkštas megztinis. Tokiems deriniams galite rinktis tiek vienspalvius, tiek dekoruotus minimalistiniais, žiemai būdingais elementais megztinius.

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, sijonas – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, paltas – iš „Sidono“, 69,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 35,99 Eur, auskarai – iš „Lindex“, 12,99 Eur, lankelis – iš „Lindex“, 7,99 Eur.

Kuriant šventinius įvaizdžius nebūtina išleisti krūvos pinigų pretenzingiems, vienai šventei skirtiems drabužiams. Visada skatinu investuoti į kokybiškus bazinius drabužius, kurie gali tapti net ir šventinio įvaizdžio pagrindu. Klasikinio kirpimo juodo švarko, prabangiai atrodančios satino palaidinės su petnešėlėmis ir elegantiško silueto kelnių derinys, papildytas puošniais aksesuarais ir aukštakulniais, išgelbės jus per šventes, kai nenorėsite investuoti į vienadienius drabužius.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, kelnės – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, švarkas – iš „Mados Taško“, 59,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, lankelis– iš „Lindex“, 7,99 Eur.

Pamėginkite derinti spintoje turimus kokybiškus drabužius su ryškesniais akcentais – taip ne tik išvengsite galvos skausmo, bet ir sutaupysite daug brangaus laiko, kurį galėsite paskirti svarbesniems dalykams. Gražių jums artėjančių švenčių!

Ilona
Įrašo autorė