Stiliaus konsultacijos užkulisiai

Neseniai „Saulės miestas“ buvo surengęs konkursą stiliaus konsultacijai laimėti. Šįkart laimingąja tapo Kornelija, kuri labai mėgsta puoštis ir pastaruoju metu buvo numačiusi ne tik įsigyti keletą būtinų daiktų savo spintai, bet ieškojo ir stiliaus įkvėpimo. Labai smagu, kad trys valandos kartu mums visiškai neprailgo, tad tuoj papasakosiu apie viską plačiau.

Dar prieš susitikimą Kornelija gavo „namų darbų“ – atsinešti 3–5 nenešiojamus, tačiau patinkančius drabužius iš savo spintos. Susitikome prie kavos puodelio aptarti spalvinių tipų, figūros niuansų, bendrų patarimų, kaip kurti stilingus derinius. Aptarėme ir bazinio garderobo svarbą, mados tendencijas bei nenuginčijamą aksesuarų galią. O tada apžvelgėme drabužius, kurių Kornelijai nesisekė įtraukti į savo įvaizdžius – kai kurių nutarėme atsisakyti visiškai, likusiems sugalvojome galimus derinius.

Toliau buvo įdomioji dalis – įvaizdžių kūrimas parduotuvėse. Kadangi Kornelijai reikėjo naujų džinsų, apsilankėme parduotuvėje „Jeans Fifty Five“ – čia išsirinkome madingo laisvesnio slouchy silueto džinsus. Toliau keliavome į parduotuves „Lindex“ ir „New Yorker“, jose sukūriau keletą madingų įvaizdžių, kuriais Kornelija sutiko pasidalyti.

Pirmam įvaizdžiui parinkau žaismingą trumpą sijoną. Jis puikiai tiks keliauti į paplūdimį su lengvomis šlepetėmis, trikotažiniais marškinėliais. O įvaizdžiams lankytis mieste prie sijono galima priderinti džinsinį ar klasikinį švarką, kurį Kornelija jau turėjo savo spintoje. 

Drabužiai ir aksesuarai iš parduotuvės „New Yorker“.

Kitam įvaizdžiui parinkau rudeniui tinkantį variantą – suknelę ilgomis rankovėmis, ją susluoksniavau su odine liemene-korsetu. Kornelijai tai buvo kiek neįprastas derinys, nes dažniausiai esame įpratusios prie suknelių derinti diržus. Bet siūlau visoms nepabijoti neįprastų derinių, juolab, kad liemenės šį sezoną grįžo į madą su trenksmu. 

Drabužiai ir aksesuarai iš parduotuvės „New Yorker“.

Šiltuoju sezonu pravartu turėti šviesias lengvo audinio kelnes. Būtent tokias radome parduotuvėje „Lindex“. Kornelija pripažino pirmenybę teikianti siauroms kelnėms ir šio laisvesnio kelnių silueto niekada nebūtų išsirinkusi pati, tad smagu buvo išbandyti kažką naujo. Kitą kartą apsipirkinėdama Kornelija sakė būtinai atkreips dėmesį į laisvesnio modelio kelnes, nes, jos nuostabai, šios jai tiko tobulai. Šiame įvaizdyje romantišką nuotaiką sukuria aksesuarai: skarelė plaukuose ir skrybėlė. Šis aksesuarų tandemas buvo dar vienas Kornelijos stiliaus atradimas.Drabužiai ir aksesuarai iš parduotuvės „Lindex“.

Šią vasarą labai aktualūs raštuoti komplektai iš lengvo audinio. Šis derinys su sijonu – puiki suknelės alternatyva. Dar vienas tokių komplektų privalumas – galima vilkėti palaidinę ir sijoną atskirai su kitais drabužiais, taip išgaunama daug papildomų įvaizdžių, to nepavyktų padaryti su viena suknele. Vasariškiems įvaizdžiams papildyti puikiai tinka pinti aksesuarai: skrybėlė ir rankinė, ją Kornelija įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

Drabužiai ir aksesuarai iš parduotuvės „Lindex“.

Stiliaus konsultacijos pabaigoje aptarėme Kornelijai rūpimus klausimus – vienas jų buvo aktuali šį sezoną avalynė. Tad apsilankėme parduotuvėje „Deichmann“ ir apžvelgėme avalynės tendencijas. Džiaugiuosi, kad per stiliaus konsultaciją Kornelijai pavyko gauti įkvėpimo ir naudingos informacijos, kurią ji būtinai panaudos ateityje kurdama savo įvaizdžius.

Ilona
Įrašo autorė