Stiliaus ikona – Miroslava Duma

Šįkart noriu papasakoti apie mane visada įkvepiančią, netikėtais ansambliais pribloškiančią stiliaus ikoną Miroslavą Dumą. Pažadu, kad tikrai bus kur akis paganyti!  

duma1

Miroslava dar prieš kelerius metus buvo niekam nežinoma mergina, o dabar – bene ryškiausia asmenybė mados pasaulyje. Ši Maskvoje gyvenanti moteris (gimė 1985 m. kovo 10 d.) – laukiamiausia persona įvairiuose mados renginiuose. Žiniasklaidos atstovai medžioja kiekvieną kadrą su nauju jos stiliaus šedevru. Todėl drąsiai galiu tituluoti ją XXI – ojo amžiaus mados ikonasmiley.

duma2

Miroslava Duma yra laisvai samdoma rašytoja ir stilistė, dirbusi tokiuose leidiniuose kaip „OK“, „Tatler“, „Glamour“. Ji kurį laiką buvo rusiškojo „Harper's Bazaar“ redaktorė. 

duma3

Miroslava Duma rūpinasi ir savo tinklalapiu Buro 24/7, kuriame ji dalinasi aprangos deriniais, mados ir meno pasauliui svarbiais įvykiais. Tai populiariausias ir profesionaliausias tinklalapis Rusijoje, kuriame pateikiama tik kokybiška informacija.

duma4

Miroslavos stilius – išskirtinis. Kaip teigia pati rusaitė, jis – eksperimentinis. Ši madistė – lyg rusų Olivija Palermo. Miroslava nevengia originalių aksesuarų ir dažnai drąsiai pati pirmoji dėvi įspūdingiausius įvairių mados namų kolekcijų modelius.

duma5

Moteris nepriekaištingai apjungia skirtingus stilius, derina įdomios faktūros audinius bei skirtingais raštais margintus drabužius, savo aprangoje pritaiko masyvius papuošalus ar išskirtinę avalynę. Miros stilius – tikrai dėmesio vertas!

duma6

Dizaineriai Miroslavai negaili dovanų – nuo platforminių batelių, pavydėtinų aksesuarų iki žaismingų paltų ar prabangių kailių. Juk Miroslava –  vaikštanti reklama!

duma7

Miroslava Duma greitai randa atsakymą į klausimą, kodėl verta rizikuoti kuriant savitą ir originalų stilių: „Tie, kurie nebando nieko nauja, nedaro klaidų, o be klaidų žmonės netobulėja. Dirbu su mada kiekvieną dieną ir tuo mėgaujuosi, žaidžiu!“.

duma8

Galima pagalvoti, jog Miroslavai lengva būti stiliaus ikona, kai ji rengiasi tik žinomų dizainerių kurtais drabužiais, bet tai netiesa. Nors jos spintoje pagrindinė vieta skiriama dizainerių kūriniams, bet Miroslava nevengia ir pigesnių prekės ženklų, kuriuos meistriškai įlieja į savo įvaizdį.

duma9

Jei ir Jus įkvėpė ši mados ikona, pamėginkite susikurti Miroslavos Dumos stilių:

Visų pirma, niekada nebijokite eksperimentuoti.

Antra, nevenkite batelių su platforma ar aukštakulnių, kurie kiekvienam deriniui suteikia puošnumo. Tai mėgstamiausia Miros avalynė, nes ji pati yra žemo ūgio.

Nevenkite spalvų. Miroslava beveik niekada nesirengia juodai – baltai.

Derinkite skirtingų faktūrų audinius, ieškokite netikėtų jų sąskambių.

Didelė, talpi, kokybiška rankinė – būtinas Miroslavos stiliaus elementas.

Bandykite derinti skirtingo stiliaus drabužius (pvz. sportinius su klasikiniais, vintažinius su roko stiliaus ir pan.).

Derinkite paprastus drabužius su puošnesniais. Nebijokite išskirtinių, stambesnių aksesuarų.

Įkvėpta Miroslavos Dumos stiliaus, pabandžiau surasti keletą stilingų deriniųsmiley (rasite  parduotuvėje „In Style“):

duma10

Kurdama juos, stengiausi derinti ryškių spalvų, įdomių kirpimų drabužius, nevengiau aksesuarų (ypač kaklo papuošalų) bei aukštakulnių batų (nuotraukose – iš parduotuvės „Danija“).

duma11

Rusvas kelnes rasite parduotuvėje „Ombre|Pura“.

duma12

Pamėginkite maišyti skirtingų raštų audinius (pvz. gėlėtus su taškuotais) arba pasitelkite netikėtus sprendimus – tiulio sijoną pasivilkite po puošnia suknele kaip nuotraukoje.

duma13

Žalią paltą ir rankinę rasite parduotuvėje „In Style“, o mano komplektas iš „Ombre|Pura“ ir „Danijos“.

duma14

Taigi, niekada nebijokite eksperimentuoti! Juolab, kad Saulės mieste vyksta TOOKIE išpardavimai! Nuolaidos tęsiasi, tad pirmyn į naujo stiliaus paieškassmiley. Iki!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: