Stiliaus ikona – Miroslava Duma

Šįkart noriu papasakoti apie mane visada įkvepiančią, netikėtais ansambliais pribloškiančią stiliaus ikoną Miroslavą Dumą. Pažadu, kad tikrai bus kur akis paganyti!

Miroslava, dar visai neseniai buvo niekam nežinoma mergina, o dabar – bene ryškiausia asmenybė mados pasaulyje. Ši iš Rusijos kilusi, Maskvoje gyvenanti moteris (gimusi 1985m. kovo 10d.) geidžiama persona įvairiuose mados renginiuose. Žiniasklaidos atstovai medžioja kiekvieną kadrą su nauju jos stiliaus šedevru. Todėl ją galima drąsiai tituluoti  viena iš XXI – ojo amžiaus stiliaus ikonų.

Miroslava Duma yra laisvai samdoma rašytoja ir stilistė, dirbusi tokiuose leidiniuose kaip „OK“, „Tatler“, „Glamour“. Ji kurį laiką buvo rusiškojo „Harper’s Bazaar“ redaktorė.

Ji taip pat rūpinasi ir savo tinklalapio Buro 24/7 veikla, kuriame ji dalinasi savo aprangos deriniais, mados ir meno pasauliui svarbiais įvykiais Maskvoje, pastebėjimais mados savaičių, kolekcijų pristatymų bei mados renginių metu. Tai populiariausias ir profesionaliausias tinklalapis Rusijoje, kuriame pateikiama tik kokybiška informacija.

Miroslavos stilius – toli gražu neeilinis. Kaip teigia pati rusaitė, jis – eksperimentinis. Ši madistė – lyg rusiškoji Olivijos Palermo versija. Miroslava nevengia originalių aksesuarų ir neretai drąsiai pati pirmoji dėvi įspūdingiausius įvairių mados namų kolekcijų modelius.

Moteris be priekaištų sujungia skirtingus stilius, derina įdomios faktūros audinius bei skirtingais raštais margintus drabužius, savo aprangoje pritaiko masyvius papuošalus ar išskirtinę avalynę. Miros stilius – vertas nuodėmės!

Dizaineriai Miroslavai negaili dovanų – nuo naujausių kolekcijų batelių, pavydėtinų aksesuarų, iki žaismingų paltų ar prabangių kailių. Juk Miroslava –  vaikštanti reklama!

Miroslava Duma greitai randa atsakymą į klausimą, kodėl verta rizikuoti kuriant savitą ir originalų stilių. „Tie kurie nebando nieko nauja, nedaro klaidų, o be klaidų žmonės netobulėja. Dirbu su mada kiekvieną dieną ir tuo mėgaujuosi, žaidžiu!“, – yra sakiusi Miroslava.

Galima pagalvoti, jog Miroslavai lengva būti stiliaus ikona, kai ji rengiasi tik žinomų dizainerių kurtais drabužiais, bet tai netiesa. Nors jos spintoje pagrindinė vieta skiriama dizainerių kūriniams, bet Miroslava nevengia ir pigesnių prekių ženklų, kuriuos meistriškai įlieja į savo įvaizdį.

Jei ir Jus įkvėpė ši mados ikona, pamėginkite susikurti Miroslavos Dumos stilių:

  • Visų pirma, niekada nebijoti eksperimentuoti.
  • Antra, nevenkite batelių su platforma ar aukštakulnių, kurie kiekvienam deriniui suteikia puošnumo. Tai mėgstamiausia Miros avalynė, kadangi ji pati yra žemo ūgio.
  • Nevenkite spalvų. Miroslava beveik niekada nesirengia vien tik juoda balta spalvomis.
  • Derinkite skirtingų faktūrų audinius, ieškokite netikėtų jų sąskambių.
  • Bandykite derinti skirtingo stiliaus drabužius (pvz. sportinius su klasikiniais, vintažinius su rokinio stiliaus ir pan.)
  • Derinkite paprastus drabužius su puošnesniais. Nebijokite išskirtinių, masyvių aksesuarų.

Taigi niekada nebijokite eksperimentuoti! Iki!

Ilona
Įrašo autorė