Stiliaus idėjos išleistuvėms

Vasara daugeliui yra neatsiejama ne tik nuo išsiilgtų atostogų, bet ir įspūdingų švenčių, kurioms norisi atsakingai pasiruošti iš anksto. Viena tokių švenčių – mokyklos išleistuvės. Norint išreikšti save galima eksperimentuoti ne tik su skirtingais suknelių modeliais, bet ir su išraiškingais aksesuarais, ryškesne avalyne. Neretai išleistuvių šventei pasirenkami ir kelnių kostiumai ar kombinezonai.

Prieš pradedant šventinės eilutės paieškas naudinga pasižvalgyti stiliaus idėjų įvairiuose socialiniuose tinkluose ar tokiose platformose kaip Pinterest – tai padės susikurti norimo įvaizdžio viziją. Apgalvokite ir galimą spalvų paletę. Šventei tiks tiek pasteliniai, tiek ir ryškesni atspalviai, o šių metų spalva tituluojama Viva Magenta tikrai neliks nepastebėta.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Marli Woman“, 60,90 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, rankinė – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 13 Eur, batai – iš „Deichmann“, 44,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: kombinezonas – iš „DS Studio“, 77 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, diržas – iš „New Yorker“, 5,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 34,99 Eur, batai – iš „Sinsay“, 24,99 Eur.

Jei nemėgstate suknelių – pastelinis kelnių kostiumas gali tapti stilingo išleistuvių įvaizdžio pagrindu. Po švarku galima derinti lengvas satino palaidines su petnešėlėmis ar šiuo metu labai madingas korsetinio tipo palaidines, braletes. Tinkami aksesuarai padės sukurti išbaigtą šventinį įvaizdį.

Nuotrauka kairėje: kostiumas – iš „In Style“, 109 Eur, rankinė – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 13 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 7,99 Eur, batai – iš „Sinsay“, 24,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „Sunrise“, 72 Eur, kelnės – iš „Sunrise“, 42 Eur, palaidinė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, rankinė – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 13 Eur, batai – iš „Sinsay“, 24,99 Eur.

Atminkite, kad niekas taip nesugadina įvaizdžio kaip atgyvenusi avalynė ar netinkamai parinkta rankinė – šventiniam įvaizdžiui užbaigti nesirinkite didelių dieninių rankinių ar kasdienės avalynės. Jei nemėgstate aukštakulnių, galima rinktis ir šiuo metu labai madingas balerinas. Kalbant apie rankines, geriausia rinktis mažesnes, moderniai atrodančias delnines ar mini rankinių modelius. Kadangi išleistuvės – tai šventė su aliuzija į jaunystę, galite nebijote ir ryškesnių akcentų – akinių nuo saulės, masyvesnių auskarų.

 

Nuotrauka viduryje: suknelė – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 44,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 34,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Neprašausite pasirinkusios ir minimalistinę satino suknelę, kurią lengvai pritaikysite ir po šventės. Iš tiesų, renkantis šventinę suknelę, visada atkreipkite dėmesį į audinį. Šventiniams vasaros įvaizdžiams labai tinka subtilaus blizgesio turintys satininiai, šilkiniai, šifoniniai, aksominiai audiniai. Galima rinktis ir nėrinius – šiuo metu aktualūs lazeriu pjauti, masyvesni nėriniai. 

Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, švarkas – iš „In Style“, 69,90 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 29,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 44,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Suknelės ilgį galima rinktis nuo mini iki maksi – svarbiausia atsižvelgti į figūros niuansus ir pasirinkti tokį ilgį, su kuriuo jaustumėtės patogiai. Jei renkatės mini ilgį, tuomet viršutinė suknelės dalis turėtų būti uždaresnė, ir atvirkščiai. Venkite gausiai dekoruotų suknelių modelių, kurie neatrodys nei stilingai, nei prabangiai – blizgūs akmenukai ar siuvinėjimai kelia nepageidaujamo kičo įspūdį. Taigi, geriau akcentus kurti aksesuarais. 

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „E&F Mados Namų“, 49,99 Eur, rankinė – iš „DS Studio“, 33 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 29,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Sunrise“, 85 Eur, batai – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „DS Studio“, 33 Eur.

Kombinezonai ar dviejų dalių kostiumėliai – puiki alternatyva suknelėms. Elegantiškai atrodys plačių klešnių modeliai iš sunkesnio audinio. Kombinezonai puikiai tiks apversto trikampio, stačiakampio, smėlio laikrodžio figūros savininkėms. Tinkamas proporcijas gauti padės diržai – dabar ypač madingi ir šventėms labai tinkantys grandininiai ar blizgūs variantai.

Nuotrauka kairėje: kostiumėlis iš palaidinės ir kelnių – iš „Sunrise“, 82 Eur, batai – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, diržas – iš „Sinsay“, 4,49 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Gražių ir stilingų artėjančių vasaros švenčių!

Ilona
Įrašo autorė