Sportas keliauja į gatves – kaip derinti sportinio stiliaus drabužius kasdienai?

Pandemijos įtaka jaučiama ne vienoje šių metų mados tendencijoje, o per karantiną pamėgti itin patogūs sportiniai drabužiai neužleidžia savo pozicijų ir iškeliauja į gatves. Kai kurie mados ekspertai sportinius garderobo elementus vadina „naująja juoda“, nes juos labai lengva derinti su įvairiais drabužiais.

Tikriausiai nė vienas mados mylėtojas nepraleido pro akis, kad šį sezoną vienas iš must have aksesuarų – kepurė su snapeliu. Beisbolo stiliaus kepurė puikiai užbaigia daugelį derinių – nuo romantiškų suknelių iki klasikinių kelnių kostiumų.

Džemperiai su gobtuvais stilingai atrodys vilkimi kartu su vyriško tipo oversized švarkais, šį sezoną ypač madingais ilgesniais laisvo kirpimo lietpalčiais (trench coat) ar klasikiniais paltais.

Nuotrauka viduryje: džemperis – iš „Sports Direct“, 42 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kepurė – iš „Sports Direct“, 13 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 39,99 Eur.

Lygiai taip pat su klasikinio stiliaus drabužiais galima derinti ir sportines kelnes (joggers). Harmoningesnius įvaizdžius sukursite derindami panašios spalvinės paletės, geriausia – neutralių atspalvių, klasikinius ir sportinius drabužius. Elegancijos suteiksite, jei įvaizdį akcentuosite pasirinkusios aukštakulnius.Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 2,99 Eur, švarkas – iš „Lindex“, 59,99 Eur, kelnės – iš „Sports Direct“, 36 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 22,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Pastaraisiais sezonais mados laurus skina įvairios liemenės, o jaukesni sportinio stiliaus variantai puikiai tiks ir vėsesniu oru. Puffer tipo liemenes galima derinti su klasikiniais marškiniais, kelnių kostiumu ir net suknelėmis.

Nuotrauka viduryje: liemenė – iš „Audimo“, 79,90 Eur, marškiniai – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kepurė – iš „Audimo“, 11,90 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Viena karščiausių vasaros tendencijų – liemenėlės tipo topai, kurie stilingai atrodys vilkimi su aukštesnio juosmens kelnėmis / džinsais ir vyriško stiliaus švarkais. Klasikiniai balti sportiniai bateliai (sneakers) – puiki ilgalaikė investicija.

Nuotrauka kairėje: topas – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „Mados Taško“, 59,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, sportiniai bateliai – iš „Sports Direct“, 36 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: topas – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kepurė – iš „Sports Direct“, 13 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, sportiniai bateliai – iš „Sports Direct“, 36 Eur.

Nevaržantys judesių sportinio stiliaus bliuzonai bus puiki atsvara elegantiškiems midi ilgio satino sijonams ar klasikinėms, laisvesnio kirpimo kelnėms su klostėmis. Derinti sportinio stiliaus elementus su klasikiniais drabužiais jokia naujiena – tokia tendencija jau pamažu tampa įprasta.

Nuotrauka viduryje: bliuzonas – iš „Sports Direct“, 18 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, batai – iš „Sports Direct“, 36 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Artėja bikinių sezonas, tad jau netrukus teks atversti visas kortas ir tuomet pasimatys visi karantino nuopuoliai. Nepamirškite padailinti kūno formų sportuodama, kad galėtumėte didžiuodamasi nusimesti drabužius paplūdimyje, o didesnę motyvaciją sportui visuomet suteikia stilinga sportinė apranga.

Nuotrauka kairėje: sportinė liemenėlė – iš „Sports Direct“, 19 Eur, tamprės – iš „Sports Direct“, 16 Eur, batai – iš „Deichmann“, 39,99 Eur, gertuvė – iš „Sports Direct“, 9 Eur. Nuotrauka viduryje: sportinė liemenėlė – iš „Audimo“, 35,90 Eur, tamprės – iš „Audimo“, 39,90 Eur, batai – iš „Deichmann“, 39,99 Eur, gertuvė – iš „Audimo“, 17,90 Eur. Nuotrauka dešinėje: sportinė liemenėlė – iš „Sports Direct“, 15 Eur, tamprės – iš „Sports Direct“, 24 Eur, batai – iš „Sports Direct“, 42 Eur.

Nors sportinio stiliaus drabužių nepritaikysite ypatingoms progoms ar verslo susitikimams, bet tai bus stilingas pasirinkimas patogiam laisvalaikiui, aktyviems pasivaikščiojimams, kasdieniams neoficialiems susitikimams ar poilsiui gamtoje.

 

Ilona
Įrašo autorė