Sodrūs atspalviai atkeliauja į mūsų spintas

cover

Mados mylėtojos su nekantrumu trina delnus, nes pagaliau atėjo ruduo, o kartu su juo ir neribotos galimybės stiliaus eksperimentams. Pamažu keičiantis gamtos atspalviams ir į mūsų spintas atkeliauja tirštesni ir sodresni atspalviai, kurių taip pasiilgome po saulėtos vasaros. Taigi šįkart noriu įkvėpti sodriais atspalviais pagardintais rudens įvaizdžiais iš naujausių „Saulės miesto“ parduotuvių kolekcijų.

1

Įvairūs geltonos, garstyčių, kario atspalviai bus labai aktualūs šį sezoną, tad šis ryškus nertinis kaip mat patraukė mano dėmesį. Jei dar neturite odinių kelnių, tai būtinai pasirūpinkite tokių kelnių paieškomis, nes jos pripažintos šio rudens topu. Šįkart mano akiratyje taip pat atsidūrė šis paperbag odinių kelnių modelis su diržu iš parduotuvės „Fame“.

dav

Megztinis ir rankinė iš „New Yorker“; kelnės ir marškiniai iš „Fame“

Norėdama kiek sulaužyti klasikiniam įvaizdžiui būdingus standartus įvaizdį užbaigiau rankine su sportiška petneša. Išraiškingi akinių rėmeliai suteiks deriniui charizmos.

4

Megztinis, rankinė iš „New Yorker“, akiniai „Fame“

Šis rudens sezonas kupinas gėlėtų raštų. Rinkitės ne tik įprastus smulkius ornamentus, bet ir išraiškingus stambius motyvus. Ypač madinga derinti skirtingų raportų gėlėtus raštus tarpusavyje, galima net įvesti gyvūnų kailio akcentų įvaizdžiui užbaigti.

8

Šiam gėlėtam įvaizdžiui pasirinkau minkšto ir prabangaus audinio, marginto sodriomis gėlėmis, aksomo švarką, kurį suderinau su bohemišką prieskonį turinčia palaidine ir trumpesnėmis, platėjančiomis kelnėmis. Atvėsus orams tokias trumpesnes kelnes drąsiai derinkite ir su prigludusiais aulinukais.

dav

Derinys iš „New Yorker“, batai „Deichmann“

Jeigu ieškote ryškesnio akcento rudeniui – masyvesni statement tipo auskarai ir ryškesnė rankinė turėtų kaip mat atsidurti pirkinių sąrašo viršuje.

3

Derinys iš „New Yorker“

Prigesintos oranžinės tonai ypač geidžiami šį rudenį. Šis sodrus atspalvis labai derės su karščiausiu sezono topu – baltos spalvos auliniais. Akį traukianti spalva suteiks šiltą ir jaukų kontrastą giliems rašalo mėlynos ir denimo atspalviams.

9

Šio įvaizdžio uoga – prigesintos oranžinės sijonas su asimetrine detale, dekoruota tarsi sendintomis sagomis, kurios karaliauja ant įvairių rūbų jau nuo pavasario. Biker modelio švarkas – ilgalaikė investicija, kuri lydės tiek rudens, tiek ir pavasario sezonais.

dav

Drabužiai iš „New Yorker“

Nuotaiką visuomet pakels marškinėliai su įdomesniu motyvu, kuris bus žaisminga atsvara ir vilkint klasikinius, šį rudenį ypač madingus languotus švarkus.

2

Derinys iš „New Yorker“

Būtent ruduo suteikia laisvę miksuoti skirtingas audinių faktūras bei sluoksniuoti drabužius priimant netikėčiausius stiliaus iššūkius.

Pasinerkite į stilingų atradimų kelionę kartu su Saulės Miestu!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: