Sodrūs atspalviai atkeliauja į mūsų spintas

Mados mylėtojos su nekantrumu trina delnus, nes pagaliau atėjo ruduo, o kartu su juo ir neribotos galimybės stiliaus eksperimentams. Pamažu keičiantis gamtos atspalviams į mūsų spintas atkeliauja sodresni atspalviai, kurių taip pasiilgome po saulėtos vasaros. Taigi šįkart noriu įkvėpti sodriais atspalviais pagardintais rudens įvaizdžiais iš naujausių Saulės Miesto parduotuvių kolekcijų.

Įvairūs geltonos, garstyčių, kario atspalviai bus labai aktualūs šį sezoną, tad šis ryškus nertinis kaip mat patraukė mano dėmesį. Jei dar neturite odinių kelnių, tai būtinai pasirūpinkite tokių kelnių paieškomis, nes jos pripažintos šio rudens topu. Šįkart mano akiratyje atsidūrė šis paperbag odinių kelnių modelis su diržu iš parduotuvės Fame.

Megztinis, rankinė iš „New Yorker“, kelnės, marškiniai, akiniai juodais rėmeliais iš „Fame“.

Šis rudens sezonas kupinas gėlėtų raštų. Rinkitės ne tik įprastus smulkius ornamentus, bet ir išraiškingus stambius motyvus. Ypač madinga derinti skirtingų raportų gėlėtus raštus tarpusavyje, galima net įnešti gyvūnų kailio akcentų įvaizdžiui užbaigti.

Gėlių rašto įkvėptam įvaizdžiui pasirinkau minkšto ir prabangaus aksomo audinio švarką, kurį suderinau su bohemišką prieskonį turinčia palaidine ir trumpesnėmis, platėjančiomis kelnėmis. Atvėsus orams tokias trumpesnes kelnes drąsiai derinkite ir su prigludusiais aulinukais socks boots.

Derinys iš „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Prigesintos oranžinės tonai ypač geidžiami šį rudenį. Šis sodrus atspalvis labai derės su karščiausiu sezono topu – baltos spalvos auliniais. Akį traukianti spalva suteiks šiltą ir jaukų kontrastą giliems rašalo mėlynos ir denimo atspalviams.

Šio įvaizdžio uoga – prigesintos oranžinės sijonas su asimetrine detale, dekoruota sagomis, kurios karaliauja ant įvairių rūbų jau nuo pavasario. Biker modelio švarkas – ilgalaikė investicija, naudinga tiek rudens, tiek ir pavasario sezonu.

Drabužiai iš „New Yorker“.

Būtent ruduo duoda laisvę miksuoti skirtingas audinių faktūras bei sluoksniuoti drabužius priimant netikėčiausius stiliaus iššūkius. Pasinerkite į stilingų atradimų kelionę kartu su Saulės Miestu! Iki!

Ilona
Įrašo autorė