Sezono spalva – VIOLETINĖ!

Atėjus naujam pavasario sezonui skubame įkvėpti šviežio oro ir į savo spintas. Praėjęs pavasario/vasaros sezonas spinduliavo gyvybinga žalia spalva, o šiemet mados pasaulis iš proto eis dėl violetinių atspalvių.

Violetinė spalva gal ir kiek niūroka, lyginant su praėjusių  metų spalvomis (rožinio kvarco ar sodo žalia), bet šis paslaptingas, gilus ir aristokratiškas atspalvis grąžins pašėlusio devinto dešimtmečio dvasią į mūsų garderobą.

Šį pavasarį bus madingi įvairūs violetiniai atspalviai tiek ryški, stipria vibracija pasižyminti ultra violetinė, tiek ir švelnesnių pastelinių violetinių tonų variacijos. Tad nieko nelaukdama noriu pasiūlyti keletą įkvepiančių, violetine gaiva alsuojančių derinių.

Violetinių ir alyvinių atspalvių drabužius galite puikiai miksuoti tarpusavyje išgaudama netikėtą, padedantį ištrūkti iš rutinos įvaizdį.

Derinys – iš „Lindex“.

Violetinė spalva, įkvėpusi ne vieną žymų menininką, neretai siejama su fantazijų pasauliu. Tad šis švelnių tonų derinys tiks romantiškoms, svajoti mėgstančioms asmenybėms.

Derinys – iš „Lindex“.

Įvedusi į įvaizdį keletą žaismingų stiliaus akcentų, tokių kaip taškuota palaidinė ar spalvingi akiniai nuo saulės, kaip mat išsklaidysite violetinės spalvos niūrumą ir susikursite nenuobodų, kasdienai tinkantį įvaizdį.

Palaidinė, akiniai, megztinis – iš „Lindex“, kelnės, batai – iš „New Yorker“, rankinė – iš„Reserved“.

Psichologai teigia, kad violetinę spalvą mėgstantys žmonės pasižymi  jausmingumu bei išlavintu estetiniu pojūčiu. Sekite mados pulsą ir pasiruoškite naujam sezonui įsigydamos bent vieną violetinį akcentą! Iki!

Ilona
Įrašo autorė