Sezono karalienė – ODA

Kiekvieną šaltąjį sezoną odiniai rūbai dažniausiai atlikdavo antraeilius vaidmenis, užleisdami pirmu smuiku groti jaukiems nertiniams ar tvido rūbams. Tačiau šį rudenį oda tapo nenuginčijama sezono karaliene, nes veikiausiai nerasime nė vienos dizainerių kolekcijos, kurioje nebūtų atiduota duoklė odiniams rūbams ir aksesuarams.

PETA organizacijos aktyvistai jau pasiekė, kad dauguma pasaulio dizainerių teiktų pirmenybę dirbtinei, o ne natūraliai odai, tad dabar galima be sąžinės graužaties puoštis odiniais rūbais, kurių šį sezoną pasipylė tarsi iš gausybės rago.

Odinės kelnės – vienas tų rūbų, be kurių neapsieinu ir aš pati šaltąjį sezoną. Siauros, plačios, tiesaus silueto ar patrumpintos – svarbiausia išsirinkite geriausiai tinkančias jūsų figūrai. Siauros odinės kelnės – nenuginčijamas mano favoritas, kurį ypač patogu derinti su pūkuotais megztiniais ar madingomis skraistėmis.

Derinys – iš „New Yorker“, rankinė – iš „Lindex“.

Šį sezoną įprastas siauras odines kelnes keičia įdomesni laisvesni siluetai aukštintu juosmeniu. Tokias laisvesnio kirpimo kelnes labai madinga vilkėti sukišus į ilgaaulius batus.

Visas derinys – iš „New Yorker“.

Neapsiribokite juodos spalvos variantais – madingieji rusvi, alyvuogių žalios, tamsiai mėlynos ar raudonojo vyno atspalviai nuostabiai įsilies į rudens garderobą.

Odines kelnes derinkite ne tik su megztiniais, bet ir su lengvomis ar blizgiomis palaidinėmis vakariniams įvaizdžiams. Plonesnio audinio palaidines susluoksniavus su golfais pritaikysite ir kasdienai.

Derinys kairėje: kelnės, kepurė – iš „Mados Taškas“, palaidinė, golfas – iš „Fame“, kepurė.

Derinys dešinėje: kelnės – iš „Fame“, megztinis – iš „Midi Dilema“, diržas – iš „Monton“.

Gyvūnų raštų gerbėjoms verta atkreipti dėmesį į faktūrines krokodilo ar pitono odos rašto odines kelnes, kurios neabejotinai atrodys išskirtinai net su paprastais megztukais.

Klasika tapęs nepakeičiamasis lietpaltis (trench coat) įgavo naują pavidalą – odinį. Lietingomis rudens dienomis tai bus pats stilingiausias pasirinkimas.

Tikros fashionistos šį sezoną negalės atsispirti odinės suknelės kerams. Rinkdamasi odinę suknelę atkreipkite dėmesį į detales – madingą midi ar mini ilgį, pūstas rankoves. Pasirinkta avalynė padės sudėlioti galutinius stilistinius taškus.

Norėdamos sukurti monochrominį įvaizdį su odine suknele eksperimentuokite su to paties atspalvio auliniais batais ar spalvotomis pėdkelnėmis, kurios šį sezoną ypač madingos. Madinguosius monochrominius leather on leather (oda su oda) įvaizdžius taip pat išgausite pasitelkusios ir kombinezono ar marškinių ir sijono derinį.

Renkantis odinį sijoną vertėtų nepabijoti išskirtinių siluetų – wrap tipo ar platėjantys midi sijonai bus puiki pamaina įprastiems pieštuko formos sijonams. Įprastą juodą puikiai pakeis kiti rudeniški atspalviai, kurie atrodys nuostabiai niūrių gatvių fone.

Kurdamos įvaizdžius skirkite dėmesio ir baigiamosioms derinio detalėms – aksesuarams, kurie turi neapčiuopiamą galią derinius pakylėti į kitą lygmenį.

Derinys kairėje: sijonas, megztinis, beretė – iš „Midi Dilema“, batai – iš „Deichmann“.

Derinys dešinėje: sijonas – iš „Midi Dilema“, striukė – iš „Fame“, batai – iš „Deichmann“.

Jau kelintą sezoną iš eilės plisuoti sijonai nesitraukia iš mados topų, tad kodėl nepamėginus odinio varianto?

Odinės kelnės ir sijonai anokia naujiena mados pasaulyje, tačiau šį rudenį prisiekusios mados gerbėjos tiesiog privalo įsigyti odinę palaidinę ar marškinius, kurie kiek neįprasti mūsų akiai. Nesuklysite pasirinkusios klasikinio silueto palaidines, o jei norite išsiskirti – drąsiai čiupkite pūstų rankovių modelius.

Tiesaus silueto marškiniai puikiai atstoja švarką, tačiau nesigailėsite investavusios ir į klasikinio modelio odinį švarką, kuris suteiks šarmo net ir neįmantriam deriniui.

Odiniai rūbai ypač palankūs sluoksniavimui – vadinasi, atsiveria dar daugiau galimybių eksperimentams! O juk keistis visada smagu!

Iki kitų stilingų susitikimų!

 

Ilona
Įrašo autorė