Ryškios kelnės efektingiems įvaizdžiams!

Vasara jau skambina varpais ir šortų mėgėjos trina delnus pagaliau sulaukusios savo šlovės laiko, tačiau net ir karštesnę dieną siūlau nepamiršti kelnių. Vasara kelnės keri plazdančiais, laisvais siluetais, ryškiomis spalvomis ir akį traukiančiais raštais! Jos atrodo elegantiškai ir yra puiki pamaina numylėtiesiems džinsams. Tad kokius modelius rinksimės šį sezoną?

Ne viena mados mylėtoja į savo garderobą įtraukė taškuotus drabužius, tad kodėl gi nepapildžius spintos būtent šiuo žaismingu retro raštu puoštomis kelnėmis?

14

Taškeliai puikiai draugauja su vienspalviais rūbais, bet išmėginkite ir kelių raštų kombinacijas – šįkart taškuotas plačias kelnes suderinau su smulkių dryžių marškiniais.

11

Marškiniai Fame, kelnės Lindex, rankinė, batai Deichmann

Tęsiant madingų raštų temą – dryžiai vienu ar kitu pavidalu madingi visuomet.

17

Šį sezoną karaliauja paaukštinto juosmens kelnių modeliai, ypač aktualus paperbag tipo kelnių kirpimas. Pasirinkusi gana ramią spalvinę kombinaciją žaidžiu skirtingais raštais – dryžiai ir madingieji pitono odos raštai puikus miksas.

13

Palaidinė, rankinė New Yorker, kelnės Sidonas, švarkas Fame

Šį sezoną ypač aktualūs kostiumai. Ir kalba eina ne apie nieko neišsiskiriančius modelius – šią vasarą klasikinio kirpimo kostiumai stebina ryškiomis spalvomis ir raštais. Ryškiai raudonos kelnės – kulotės – pasitarnaus vasaros progoms, o kuomet pasirinksite laisvesnio stiliaus palaidines ar marškinėlius galėsite susikurti ir kasdienai tinkančius įvaizdžius.

12

Švarkas, kelnės New Yorker, batai Deichmann

Romantikos gerbėjos neliks abejingos gėlių motyvams. Madingos ne tik mielos ir subtilios, bet ir ryškios, intensyvios 7-tojo dešimtmečio gėlės.

15

Pasirinkusi gėlėtą kostiumą tikrai neprašausite, nes galėsite ne tik vilkėti visą eilutę vienu metu, bet ir derinti kelnes ar švarką su kitomis įvaizdžio detalėmis išgaunant vis naujų vasariškų įvaizdžių. Laisvas švarkas pasitarnaus net paplūdimyje, kuomet norėsis apgobti saulėje įrudusius pečius.

19

Kelnės, švarkas, palaidinė, akiniai Lindex, batai Deichmann

Dar praėjusio rudens pradžioje vykę mados pasirodymai transliavo žinutę, kad pavasario / vasaros sezono madoje bus nemažai geltonos spalvos. Geltona spalva išties ryškus stiliaus akcentas, tad šios malonaus audinio kulotės nuostabiai įsilies į vasaros garderobą.

18

Kelnės, palaidinė Takko Fashion, batai, rankinė Deichmann

Kuomet spintą papildai teisingais akcentais, viduje kirba toks geras, nekantrumu paženklintas jausmas – tarsi vaikas, laukdamas gimtadienio, aš laukiu tinkamos progos savo naujiems deriniams. Ir nors naujas rūbas atrodo smulkmena, kartais jis padeda mintimis nusikelti į vietas, į malonias akimirkas, kurias patirsite pasipuošusi naujais pirkiniais. Smagių stiliaus atradimų Saulės Mieste!

 

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: