Ryškios kelnės efektingiems įvaizdžiams!

Vasara jau skambina varpais ir šortų mėgėjos trina delnus pagaliau sulaukusios savo šlovės laiko, tačiau net ir karštesnę dieną siūlau nepamiršti kelnių. Vasarą kelnės keri plazdančiais, laisvais siluetais, ryškiomis spalvomis ir akį traukiančiais raštais! Jos atrodo elegantiškai ir yra puiki pamaina numylėtiesiems džinsams. Tad kokius modelius rinksimės šį sezoną?

Ne viena mados mylėtoja į savo garderobą jau įtraukė taškuotus drabužius, tad kodėl gi nepapildžius spintos būtent šio žaismingo rašto kelnėmis? Juolab, kad taškeliai puikiai draugauja tiek su vienspalviais, tiek ir su kitų raštų, pavyzdžiui, dryžuotais drabužiais.

Derinys dešinėje: marškiniai „Fame“, kelnės „Lindex“, rankinė, batai „Deichmann“.

Tęsiant madingų raštų temą – dryžiai vienu ar kitu pavidalu madingi visuomet. Šį sezoną karaliauja paaukštinto juosmens kelnių modeliai, ypač aktualus paperbag tipo kelnių kirpimas. O aš pasirinkau gana ramią spalvinę kombinaciją ir suderinau dryžius su madinguoju pitono odos raštu.

Derinys kairėje: palaidinė, rankinė „New Yorker“, kelnės „Sidonas“, švarkas „Fame“.

Šį sezoną ypač aktualūs kelnių kostiumai. Ir kalba eina ne apie nieko neišsiskiriančius modelius – šią vasarą klasikinio kirpimo kostiumai stebina ryškiomis spalvomis ir raštais. Ryškiai raudonos trumpesnio modelio kelnės – kulotės bus puikus pasirinkimas vasaros šventėms, o kuomet pasirinksite laisvesnio stiliaus palaidines ar marškinėlius galėsite susikurti ir kasdienai tinkančius įvaizdžius.

Derinys dešinėje : švarkas, kelnės „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Romantikos gerbėjos neliks abejingos gėlių motyvams. Madingos ne tik mielos ir subtilios, bet ir ryškios, intensyvios 7-tojo dešimtmečio gėlės. Pasirinkusi gėlių rašto kostiumą tikrai neprašausite, nes galėsite ne tik vilkėti visą eilutę vienu metu, bet ir derinti kelnes ar švarką su kitomis įvaizdžio detalėmis taip išgaudamos vis naujų vasariškų įvaizdžių. Laisvas švarkas pasitarnaus net paplūdimyje, kuomet norėsis apgobti saulėje įrudusius pečius.

Derinys viduryje: kelnės, švarkas, palaidinė, akiniai „Lindex“, batai „Deichmann“.

Natūralaus pluošto laisvesnio kirpimo trumpesnės kelnės – kulotės bus dar vienas patogus ir stilingas pasirinkimas vasaros sezonui.

Derinys dešinėje: kelnės, palaidinė „Takko Fashion“, batai, rankinė „Deichmann“.

Kuomet spintą papildai teisingais akcentais viduje kirba toks geras, nekantrumu paženklintas jausmas, nes taip smagu laukti tinkamos progos savo naujiems deriniams. Smagių stiliaus atradimų Saulės Mieste!

Ilona
Įrašo autorė