Rudenį nepamirškime sijonų!

Šaltuoju sezonu sijonai dažnai nepelnytai keliauja į tolimesnes spintos lentynas ir yra prisimenami tik švenčių metu. Tačiau šio sezono mada skatina puoštis ne tik storesnio audinio ar odiniais sijonais –  ant podiumų ne viena manekenė džiugino akį žingsniuodama su lengvais atlaso, šifono modeliais. Šįkart skatinu nepamiršti sijonų ir puoštis jais nelaukiant ypatingos progos!

Gatvės stileivos atrodo pritrenkiančiai lengvus atlaso sijonus derindamos su jaukiais megztiniais ir šį sezoną geidžiamais kaubojiško stiliaus batais.

Sijonų asimetrija – dar viena karšta sezono tendencija. Atlaso sijonus derinkite su ilgais batais, jaukiais megztiniais – išgausite  stilingus ir jaukius derinius, kurie prišauks ne vieną komplimentą.

Sijonas, megztinis, rankinė, akiniai iš „Lindex“.

Įvaizdį užbaigiau rankine iš tvido. Tvidas tituluojamas vienu iš šio sezono top audinių ir atrodo fantastiškai su oda ir lengvais audiniais – šilku, satinu.

Lengvi taškuoti sijonai atrodo tarsi nužengę iš vasaros spintos, tačiau nenurašykite jų nebijokite pritaikyti ir šaltajam sezonui. Grubūs, metalinėmis sagtimis puošti batai ar elegantiški rudens aulinukai tuoj viską sustatys į savo vietas.

Žaismingą taškuotą asimetrinio modelio sijoną suderinau su klasikinio kirpimo švarku ir sezono must have – prigesintos oranžinės golfu. Moterišką siluetą išlaikysite juosmenį suverždamos diržu, segimu tiesiai ant švarko.

Sijonas, golfas iš „New Yorker“, panašų švarką  ir diržą rasite „Lindex“.

Klostuotas sijonas ir ilgi batai – tobulas šio sezono derinys. Kai kurie dizaineriai (pvz. Valentino) metė iššūkį ir pasiūlė tokius sijonus vilkėti netgi su kelnėmis. Ne vieną nuostabų klostuotą sijoną mačiau Saulės Miesto parduotuvėje „Fame“, tad jei ieškote kažko panašaus būtinai ten apsilankykite.

O aš pasirinkau kiek jaukesnį megztą plisuoto sijono modelį iš parduotuvės „Marli Woman“. Klasikiniam spalvų deriniui žaismingumo suteikiau su madinga baker boy stiliaus kepuraite ir gyvūnų rašto šaliku.

Megztinis, sijonas, šalikas iš „Marli Woman“, kepurė, rankinė iš „New Yorker“, batai „Danija“.

Atraskite mylimiausią šio sezono sijoną ir nelaukite ypatingos dienos, kad galėtumėte juo pasipuošti – net eilinis pasivaikščiojimas mieste gali būti puiki proga deriniui su sijonu. Iki!

Ilona
Įrašo autorė