(Lietuviškai) Madingiausi ateinančio sezono raštai

Sorry, this entry is only available in Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

COVER

Žiemos sezonu taip patogu įsliuogti į jaukų, beformį, neutralios spalvos megztinį, nes ryškesnes spalvas ir akį traukiančius raštus dažnai esame linkę palikti šiltajam sezonui. Bet siūlau pabusti iš žiemiško letargo  miego ir atkreipti dėmesį į parduotuvių naujienas – pradėti vilkėti ryškesnius, raštuotus drabužius galime jau dabar!

Dryžiai kiekvieną pavasarį suskamba vis naujomis natomis.  Ieškodami vis naujų spalvinių dryžių variacijų dizaineriai kaskart nustebina ryškiais įvaizdžiais.

20

Dryžuoti megztiniai ar bliuzonai puikiai paįvairins žiemišką stilių. Bet šįkart siūlau atkreipti dėmesį į lengvai krintančias, kontrastingų dryžių kelnes, kurių audinyje šmėžuoja madingosios prigesintos oranžinės tonai. Laisvo silueto, skirtingo pločio dryžių kelnės derės su sock boot tipo auliniais batais.

13

Palaidinė, kelnės, auskarai iš „Lindex“, rankinė, batai iš „Deichmann“.

Taškelių raštas dažnai gretinamas su mergaitiškumu, nerūpestinga vaikyste, tačiau neapsirikite – taškuotus drabužius gali vilkėti visos, nes tai klasika.

17

Praėjusį sezoną mados apogėjų pasiekęs taškelių raštas neaplenkė ir šio sezono naujausių kolekcijų. Tad vieną kitą taškuotą elementą pravartu įsigyti ir šiais metais.

15

 

Drabužiai ir aksesuarai iš „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Ateinantį sezoną neapsieisime ir be modernių geometrinių raštų. Griežti raštai kiek netikėtai suskamba švelniuose klostuotų suknelių ir palaidinių siluetuose.

18

Susiaučiamo tipo palaidinės modelis pabrėš moteriškus figūros linkius, o energiją pulsuojantis geometrinis raštas pritrauks aplinkinių žvilgsnius.

16

Palaidinės, auskarai iš „New Yorker“, džinsai, rankinė iš „Lindex“.

Sunku prisiminti šiltąjį sezoną, kuomet gėlės liko nuošaly, bet netgi šaltuoju sezonu gėlėti audiniai neturėtų būti pamirštami. Gėlėtas sukneles ar sijonus derinkite su jaukiais megztiniais ir šaltojo sezono avalyne.

19

Šviesėjant dienoms nepamirškime ir žiemos peizažui ypač artimų pastelių. Dangaus melsvos fone pabirę kontrastingi žiedai sukurs žaismingumu spinduliuojantį derinį.

14 

Palaidinė „Monton“, sijonas „Lindex“, rankinė „Fame“, batai „Deichmann“.

Galite į įvaizdį įnešti ir kelis skirtingus raštus – toks derinys visada atrodys ekstravagantiškai ir efektingai. Linkiu nepasiduoti žiemos tinguliui ir būti žaismingoms! Iki!

 

Jūsų Stiliaus Draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: