Madingiausi ateinančio sezono raštai

Žiemos sezonu taip patogu įsliuogti į jaukų, beformį, neutralios spalvos megztinį, nes ryškesnes spalvas ir akį traukiančius raštus dažnai esame linkę palikti šiltajam sezonui. Bet siūlau pabusti iš žiemiško letargo  miego ir atkreipti dėmesį į pavasarines parduotuvių naujienas. Vilkėti ryškesnius, raštuotus drabužius galime jau dabar!

Dryžiai kiekvieną pavasarį suskamba vis naujomis natomis.  Ieškodami vis naujų spalvinių dryžių variacijų dizaineriai kaskart nustebina ryškiais įvaizdžiais.

Dryžuoti megztiniai ar bliuzonai puikiai paįvairins žiemišką stilių. Bet šįkart siūlau atkreipti dėmesį į lengvai krintančias, kontrastingų dryžių kelnes, kurių audinyje šmėžuoja madingosios prigesintos oranžinės tonai. Laisvo silueto, skirtingo pločio dryžių kelnės derės su sock boot tipo auliniais batais.

Palaidinė, kelnės, auskarai „Lindex“, rankinė, batai iš „Deichmann“.

Praėjusį sezoną mados apogėjų pasiekęs taškelių raštas neaplenkė ir šio sezono naujausių kolekcijų. Tad vieną kitą taškuotą elementą pravartu įsigyti ir šiais metais.

Drabužiai ir aksesuarai „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Ateinantį sezoną neapsieisime ir be modernių geometrinių raštų. Griežti raštai kiek netikėtai suskamba švelniuose klostuotų suknelių ir palaidinių siluetuose.

Palaidinės, auskarai „New Yorker“, džinsai, rankinė iš „Lindex“.

Šaltuoju sezonu nepamirškite gėlių rašto suknelių ar sijonų, kuriuos galite derinti su jaukiais megztiniais ir šaltojo sezono avalyne.

Paltas, rankinė „Monton“, suknelė „Lindex“, batai „Deichmann“.

Galite į įvaizdį įnešti ir kelis skirtingus raštus – toks derinys visada atrodys efektingai. Iki!

Ilona
Įrašo autorė