Raktas į stilingą įvaizdį – madingi aksesuarai

Aksesuarai – tai baigiamasis įvaizdžio akcentas, dažnai nulemiantis viso įvaizdžio sėkmę. Net seniai pirktas drabužis taip nesugadina įvaizdžio, kaip senamadiški aksesuarai, todėl vis daugiau stilistų pabrėžia jų svarbą.

Baziniai, klasikinių modelių ir neutralių spalvų drabužiai puikiai dera su madingais aksesuarais, kurie įvaizdžiui suteikia gaivos, žaismingumo ir modernumo.

Vasara – pats tinkamiausias metas plaukų aksesuarams. Dabar labai madingos raukto audinio gumelės, atkeliavusios iš 90-ųjų, bei įvairūs plaukų segtukai, kurie anksčiau buvo išskirtinai namų aplinkos aksesuaras. Plačių lankelių bumą keičia spalvingos plaukų skarelės, ryšimos įvairiais būdais tiek suimtų, tiek palaidų plaukų šukuosenose.

Nuotrauka dešinėje: akiniai iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur; rankinė iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur; apyrankė iš „Takko Fashion“, 3,99 Eur; plaukų gumelės (2 vnt.) iš „Takko Fashion“, 3,99 Eur; šlepetės iš „Deichmann“, 14,99 Eur.

Minėtomis skarelėmis galima puošti ne tik plaukus, bet ir ryšėti jas ant rankinių ir skrybėlių. Pintos rankinės ir skrybėlės – tai aksesuarai, be kurių neįsivaizduojamas šiltasis sezonas.

Nuotrauka kairėje: rankinė iš „Deichmann“, 16,99 Eur; skrybėlė iš „Mados Taškas“, 25,99 Eur; skarelė iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur; akiniai iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur.

Pinti aksesuarai puikiai papildo neutralių spalvų vasarinius derinius. O lininiai drabužiai ir pintos rankinės – neišskiriamas duetas.

Nuotrauka kairėje: rankinė iš „Lindex“, 24,99 Eur; plaukų gumelės (3 vnt.) iš „Takko Fashion“, 4,99 Eur; kaklo aksesuaras iš „Lindex“, 9,99 Eur; šlepetės iš „Danija“, 39,99 Eur; akiniai iš „Mados Taškas“, 25,99 Eur.

Nebemadinga avalynė gali akimirksniu sunaikinti jūsų pastangas sukurti stilingą derinį. Šią vasarą labai madingos įvairios šlepetės, o modeliai per pirštą (vadinamieji flip flops) graibstomi kaip karštos bandelės. Norinčioms suteikti aštresnio prieskonio savo įvaizdžiui, siūlau rinktis masyvaus, storo pado basutes ar šlepetes.

Nuotrauka kairėje: šlepetės iš „Deichmann“, 10,49 Eur; skarelė iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur; rankinė iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur; plaukų segtukas iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur; kepurė su snapeliu iš „Lindex“, 14,99 Eur.

Jei esate neabejinga sportiniam stiliui, būtinai į savo derinius integruokite vieną madingiausių šio sezono aksesuarų – kepurę su snapeliu (baseball cap). Sportinio stiliaus elementai puikiai įsilieja ir į klasikinius derinius. Įvaizdį su sportiniu prieskoniu stilingai užbaigs jau minėtos madingosios storapadės basutės.

Nuotrauka kairėje: rankinė iš „Jeans Fifty Five“, 45 Eur; basutės iš „Danija“, 49,99 Eur; akiniai iš „Mados Taškas“, 25,99 Eur; kepurė iš „Deichmann“, 24,99 Eur; plaukų segtukas iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur.

Dar vienas patogus ir stilingas šio sezono aksesuaras – telefono dėklas-rankinė. Tokia telefono rankinė labai patogi aktyviai leidžiant laiką, kai nereikia su savimi tampytis daug daiktų.

Smulkesni aksesuarai – diržai, vienu metu segimos kelios kaklo grandinėlės su jūros motyvais ar madingais spalvotais karoliukais, į mados topus sugrįžę žiedai ar žiedo pavidalo auskarai – padės sėkmingai užbaigti madingus derinius.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai iš „Jeans Fifty Five“, 18 Eur; skarelė iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur; akiniai iš „Mados Taškas“, 25,99 Eur; rankinė telefonui iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur; diržas iš „Lindex“, 14,99 Eur; šlepetės iš „Deichmann“, 14,99 Eur.

Pasinaudokite aksesuarų galia ir pamatysite tuos pačius drabužius kitomis akimis. Stilingų eksperimentų!

Ilona
Įrašo autorė