Puikios naujienos šuniukų mylėtojams – dabar galite lankytis „Saulės mieste“ su savo augintiniu!

Turime jums puikių žinių! Saulės miestas yra draugiškas ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Būtent dėl šios priežasties esame pirmas prekybos centras Šiauliuose priimantis į savo namus ir keturkojus jūsų draugus – šuniukus! Tačiau kaip ir visur, taip ir pas mus, galioja taisyklės. Kviečiame prieš apsilankant prekybos centre, paskaityti vidaus tvarkos taisykles, kurias rasite Prekybos centro taisyklės – Saulesmiestas.lt  ir įsivertinti situaciją, kad nesukeltumėte nereikalingo streso nei sau, nei savo augintiniui.

  • Lankytojai su šunimis įleidžiami į bendras prekybos centro patalpas, tačiau kiekviena parduotuvė ar paslaugų vieta turi ženklinimus, ar šuo gali įeiti: parduotuvės, kuriose galima lankytis su šunimi, pažymėtos šuniuko ir širdutės ženklu, o kur negalima – užbrauktu šuniuku;
  • Už šuns švarą ir elgesį, bei padarytą žalą yra atsakingas šeimininkas;
  • Visi šunys turi būti vedami ant trumpo (iki 1 m) pavadėlio arba nešami krepšyje;
  • Pagal veislės pobūdį ir šuns elgesį, šeimininkas sprendžia dėl antsnukio šuniui naudojimo;
  • Parduotuvių sąrašas, kur negalima lankytis su šunimi: A&G/Rieker; Atėjo laikas; Camelia; Charlie; Daniele Donati; Drogas; Equador; Eurovaistinė; EF Mados namai; Hesburger; In Style; Jahonts; Jeans 55; KidzOne; Lauma Lingerie; Lelija; Lietuvos paštas; Lonas; Manami; Majai; Marli Woman; Miltinukas; Narvesen; Pepco; RIMI Hypermarket; Skruzdėlynas; Takko Fashion; Tomas Gold; Triumph; Žaislų planeta.

 

Apsipirkimas su šunimi nėra pramoga, tad atsakingai įvertinkite, ar jūsų šuniui tai nesukels papildomo streso. Lauksime jūsų bei jūsų keturkojų draugų PPC “Saulės miestas”!