Pirmieji rudens deriniai

Vasara praskriejo kaip trumputė akimirka, palikdama neišdildomų įspūdžių ir gražių prisiminų, tačiau jau įžengėme į kalendorinį rudenį ir nori nenori pradedame dairytis į rudens mados naujienas ir domimės kuo šį sezoną papildysime savo spintas.

cover

Šįkart akcentuosiu šiemet ypač madingus pastelinius atspalvius, kurie yra puiki atsvara sodresniems tonams, užėmusiems tvirtas pozicijas šaltojo sezono spintose.

Pastelės rudenį atrodo kiek netikėtai, tačiau puikiai tinka šiltai ir saulėtai rudens pradžiai. Mėtinis derinys from top to bottom su jaukiu nertiniu ir laisvesnio modelio kelnėmis transliuos kasdienės elegancijos žinutę.

2

Derinys „Lindex“, batai „Danija“

Metalo spalvos akcentai šį sezoną ypač madingi, tad kodėl neužbaigus įvaizdžio auksiniais loafer stiliaus batais? Norėdami sukurti įsimintiną ir skoningą day glow įvaizdį blizgius elementus derinkite su kasdieniškais daiktais.

6

Pasteliniai rožiniai bei švelnūs levandos atspalviai išlieka aktualūs ir šaltąjį sezoną, nes jie ypač tinka šiltiems audiniams ir minkštiems kailiams, suteikdami jiems dar daugiau jaukumo.

5

Rožinio kvarco ir dūminės rausvos derinys nėra tradicinis, tačiau būtent pastelinių atspalvių derinimas yra viena sezono tendencijų.

1

Rūbai „Sunrise“, akiniai „House“, rankinė, auskarai, apyrankė „Lindex“, aukštakulniai „Danija“

Sodraus raudonojo vyno atspalvio rankinė tiks prie daugelio rudeninių derinių, o kūno spalvos aukštakulniai be išimties turėtų būti kiekvienoje elegantiškos moters spintoje.

8

Romantiškų raštų gerbėjos neliks nuošalyje, nes gėlėti raštai išliks aktualūs ir šį rudenį. Šviesesni gėlėti audiniai puikiai derės su šio sezono topu – baltos spalvos aulinukais.

9

Pasteliniai gėlių motyvai suteiks gaivos klasikiniam elegantiškų, platesnių juodų kelnių ir cami tipo palaidinės deriniui.

3

Derinys „Lindex“, akiniai „House“, įspiriami batai „Danija“

Mėgstate ryškesnes spalvas? Tuomet atkreipkite dėmesį į akį traukiančias geltonas rankines, o įspiriami mules tipo batai suteiks stilingo atsainumo deriniams.

7

Pulsuojanti geltona ne tik pagyvins pilkšvai juodus monochrominius derinius, bet tiks ir prie sodresnių sezono atspalvių derinių. Ypač madingos šį rudenį spalvotos gyvatės odos rankinės.

4

Sekite mados pulsą, nes netrukus pažadu dar daugiau rudens mados naujienų. Iki kitų stilingų susitikimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: