Pirmieji rudens deriniai

Vasara praskriejo kaip trumputė akimirka, palikdama iš po savęs neišdildomų įspūdžių šleifą, tačiau jau įžengėme į kalendorinį rudenį ir nori nenori pradedame dairytis į mados naujienas, kuriomis papildysime savo spintas.

Šiais metais ypač madingi pasteliniai atspalviai, kurie yra puiki atsvara sodresniems tonams, užėmusiems tvirtas pozicijas šaltojo sezono spintose. Pastelės rudenį atrodo kiek netikėtai, tačiau puikiai tinka dar neįsismarkavusiam rudeniui.

Mėtinis derinys from top to bottom su jaukiu nertiniu ir laisvesnio modelio kelnėmis transliuos kasdienės elegancijos žinutę. O metalo spalvos akcentai ypač madingi šį sezoną, padės sukurti skoningą day glow įvaizdį.

Derinys „Lindex“, batai „Danija“.

Pasteliniai rožiniai, švelnūs levandos atspalviai išlieka aktualūs ir šaltąjį sezoną, nes jie ypač tinka šiltiems audiniams ir minkštiems kailiams, suteikdami dar daugiau jaukumo.

Rožinio kvarco ir dūminės rausvos derinys nėra tradicinis, tačiau būtent pastelinių atspalvių derinimas yra viena sezono tendencijų. Sodraus raudonojo vyno atspalvio rankinė tiks prie daugelio rudeninių derinių, o kūno spalvos aukštakulniai be išimties turėtų būti kiekvienoje elegantiškos moters spintoje.

Rūbai „Sunrise“, akiniai „House“, rankinė, auskarai, apyrankė „Lindex“, aukštakulniai „Danija“.

Romantiškų raštų gerbėjos neliks nuošalyje, nes gėlėti raštai išliks aktualūs ir rudenį. Šviesesni gėlėti audiniai puikiai derės su šio sezono topu – baltos spalvos aulinukais.

Pasteliniai gėlių motyvai suteiks gaivos klasikiniam elegantiškų, platesnių juodų kelnių ir cami tipo palaidinės deriniui. Akį traukianti garstyčių geltonos rankinė bus puikus įvaizdžio akcentas, o įspiriami mules tipo batai suteiks stilingo atsainumo.

Derinys „Lindex“, akiniai „House“, įspiriami batai „Danija“.

Pulsuojanti geltona ne tik pagyvins pilkšvai juodus monochrominius derinius, bet tiks ir prie sodresnių sezono atspalvių derinių. Ypač madingos šį rudenį spalvotos gyvatės odos rankinės.

Sekite mados pulsą, nes netrukus pažadu dar daugiau rudens mados naujienų. Iki kitų stilingų susitikimų!

Ilona
Įrašo autorė