Pirkiniai pavasariui!

Turbūt daugelį moterų kas rytą ištinka eilinis paradoksas, kai stovint prie sausakimšos spintos nėra kuo apsirengti. Dažniausiai apsirengti tikrai yra kuo, tačiau mums, moterims, norisi kasdien atrodyti vis kitaip, o susižerti komplimentus lengviausia šiek tiek atnaujinus savo garderobą. Todėl ir aš, kaip kiekviena iš jūsų, atėjus naujam sezonui noriu kažko naujo – galbūt įdomesnio silueto džinsų, o gal ryškių aukštakulnių. Tad šįkart apie mano pirkinius šiam pavasariui!

Negaliu įsivaizduoti nė vieno pavasario be žaismingo palto. Šį sezoną langeliai yra must have raštas, todėl vienas iš mano svarstomų pirkinių šis nuostabus languotas paltas iš „In style“.

Rūbai ir aksesuarai iš „In style“, batai „Deichmann“.

Jei vis tik pasirodytų per sunku suderinti languotą paltą su kitais rūbais, siūlau madingo midi ilgio, neutralaus smėlio atspalvio paltą iš „Midi Dilemos“. Beje, tikros mados divos neapsieis ir be šio sezono topo – sportinio stiliaus kelnių, vilkimų klasikiniuose ansambliuose.

Kelnės, paltas iš „Midi Dilema“, marškinėliai, akiniai, rankinė „Lindex“, batai „Viva batai“.

Jei šį pavasarį dairotės madingų džinsų, tuomet pasimatuokite ir trumpesnius, laisvus cropped variantus, su aukštu juosmeniu. Ant podiumų grįžo 90-ųjų laikmečio inspiruoti mom fit siluetai. Tokie džinsai puikiai derės su romantiškomis, įvairiais raukiniais ir klostėmis puoštomis palaidinėmis, kurios bus ypač madingos šį šiltąjį sezoną. Be abejo, neįsivaizduoju pavasarinių pasivaikščiojimų ir be lengvučių sneakers stiliaus sportinių batelių.

Džinsai, rankinė iš „Lindex“, palaidinė „ In style“, batai „Deichmann“.

Šį sezoną būtinai papildykite garderobą ryškiais raudonais ir metalinio blizgesio akcentais. O gal suderinsite abu šiuos elementus viename įvaizdyje pasirinkusi blizgios kuprinės ir ilgo, ryškaus, sportinių motyvų megztinio duetą?

Megztinis „ In style“, batai, kuprinė iš „Deichmann“, akiniai „Lindex“, striukė „Reserved“.

Langučiai, langučiai ir dar kartą langučiai!!! Šį sezoną jie karaliauja ir nesvarbu, kokiame pavidale jie atsidurs jūsų spintoje. Gal jūsų favoritas bus midi sijonas, o gal puošitės universaliu ir visur derančiu, vyriško kirpimo švarku. Nepamirškite šį sezoną itin madingų geltono stiklo aviatoriaus akinių nuo saulės.

Megztinis, sijonas, kuprinė, džinsai iš „Midi Dilema“, švarkas, akiniai iš „Lindex“, palaidinė „New Yorker“, juodi batai „Viva batai“.

Jei ryškūs drabužiai niekaip neranda kelio į jūsų spintas, išmėginkite ryškius aukštakulnius! Jie bus puikus akcentas tokiems neutraliems įvaizdžiams kaip šis. Na ir aišku, koks gi pavasaris be stilingo, stambiomis pynėmis puošto, jaukaus kardigano, kuris bus puiki pamaina paltui.

Kardiganas, rankinė, tamprės iš „ In style“, batai „Deichmann“.

Tai dar ne visas mano pirkinių – norų sąrašas, nes Saulės Miesto parduotuvės kaskart žavi nuostabiomis ir spalvingomis naujienomis, kuriomis pažadu pasidalinti netolimoje ateityje. Būkite žavios!

Ilona
Įrašo autorė