Pavasaris vaikų spintose!!!

Saulės spinduliai mus palepina vis dažniau, tad norisi pradžiuginti ir savo mažuosius gaiviais, pavasariniu optimizmu trykštančiais derinukais. Taigi, kas naujo vaikų mados fronte?

Kuriant šį įvaizdį mane įkvėpė žiedų motyvai, kurie išryškėja šaltų ir gaivių, šį sezoną itin madingų pastelinių violetinių atspalvių fone. Violetiniai tonai nuostabiai atrodys su džinsiniu švarku ir metalo blizgesio balerinų tipo bateliais. Nepamirškite ir mielų mergaitiškų aksesuarų – taškuotos galvajuostės ir stilingų, spalvoto stiklo akinių nuo saulės!

Drabužiai ir aksesuarai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Būtent dryžiai kaskart kaip bumerangas grįžta kiekvieną pavasario sezoną. Ne išimtis ir šis pavasaris, todėl puoškitės dryžuota palaidine, papildykite įvaizdį įdomesniais džinsais (dabar ypač madingi kitokio atspalvio denimo intarpai ar platesni siluetai) bei ant podiumų grįžusiais trench coat tipo paltukais. Užbaigę derinuką akiniais su ryškiais raudonais rėmeliais, gausite iš tiesų stilingą įvaizdį.

Palaidinė, džinsai ir aksesuarai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“, paltukas – iš „Takko Fashion“.

Švelnių pastelių kombinacijos ypač tinka pavasariniams mergaitiškiems įvaizdžiams. Nuotaikai pakelti išmėginkite kažką neįprasto – pavyzdžiui denimo kombinezoną vietoj įprastų džinsų!

Striukė, marškinėliai, akiniai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“, kombinezonas, skarelė – iš „Takko Fashion“.

Metas įlįsti ir į berniukų spintas! Denimo drabužių derinimas tarpusavyje – ypač madinga tendencija šį pavasarį, tad kodėl neišbandžius to su savo mažaisiais džentelmenais?

Drabužiai ir aksesuarai  – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Geltona – viena iš sezono spalvų, kuri atrodys ypač efektingai berniukų garderobe. O jei į įvaizdį įpinsite grafiškų motyvų ir juodai pilkų elementų, gausite kiek netikėtą, tačiau geros nuotaikos užtaisą visai dienai užtikrinantį derinį!

Drabužiai ir aksesuarai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Dar viena sezono spalva – pulsuojanti raudona, kuri suteiks dar daugiau energijos vietoje nenustygstantiems jaunuoliams. Vietoj įprastų džinsų įvaizdį papildžiau klasikinėmis chinos tipo kelnėmis bei jaukiais languotais marškiniais.

 Drabužiai ir aksesuarai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Atraskite ryškias spalvas, nebijokite miksuoti skirtingų raštų ir leiskite vaikams patiems dalyvauti įvaizdžio kūrimo procese. Vaikai intuityviai jaučia, kurie drabužiai jiems tinkamiausi ir kartais netikėtai sudėlioja visus akcentus išgaudami įspūdingus derinius. Tad įdomių jums eksperimentų!

Ilona
Įrašo autorė