Patogios kelnės stilingiems vasaros įvaizdžiams

Vasara daugeliui asocijuojasi su atostogomis ir patogiais drabužiais. Eidamos pasivaikščioti alėjomis ar miestų gatvelėmis rinkitės laisvo silueto, patogius džinsus ar plazdančias kelnes, kurios visada atrodys daug elegantiškiau už numylėtuosius šortus.

Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti vasaros garderobą be šviesių smėlio ar baltos spalvos kelnių, kurios yra nepamainomos atostogų deriniuose. Atostogoms rekomenduoju rinktis romantiško stiliaus ir subtiliai pečius apnuoginančias palaidines. Neutralius įvaizdžius nuostabiai papildys pinti aksesuarai. Derinys kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur. Derinys dešinėje: palaidinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Laisvo modelio, dabar labai madingi slouchy silueto džinsai puikiai įsilies į atostogų įvaizdžius. Apsipirkdama kyštelėkite nosį ir į vyrų skyrių, kaip tai padariau aš, ir pritaikiau tropinių raštų medvilninius vyriškus sau. 

Derinys viduryje: marškiniai – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, džinsai – iš „Midi Dilemos“, 42 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Šiuo metu labai aktualūs raštuoti, pižaminio stiliaus kostiumėliai. Kostiumėlio dalis galite vilkėti ir atskirai – taip sukursite dar daugiau stilingų, atostogoms tinkančių įvaizdžių.

Derinys viduryje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 24,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Fatališkus įvaizdžius kurkite pasirinkusios plačias palazzo stiliaus kelnes. Laisvas kelnių siluetas, besiplaikstantis pajūrio vėjyje, nepaliks abejingų.

Derinys kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, švarkas – iš „Lindex“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 29,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, akiniai – iš „Lindex“, 9,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Nesvarbu, kokie įvaizdžiai lydės jus nerūpestingų atostogų metu – linkiu, kad nors ir trumpas atotrūkis gerokai pravėdintų galvą ir padėtų į kasdienybę grįžti su nauju įkvėpimu!

 

 

Ilona
Įrašo autorė