Patarimai tvarkantiems spintą

Dabar, artėjant naujam sezonui, labai palankus metas peržiūrėti savo spintas. Spintos revizijos metu patariama atidėti į šalį batus ir drabužius, kurie jau yra praradę savo pirminę išvaizdą. Negailėkite ir netinkamo dydžio drabužių, šansą suteikite tik tiems, kuriuos lengvai galima pakoreguoti pas siuvėją.

Skirkite dėmesio drabužių priežiūrai – rūbai, kuriais rūpinatės, galės būti dėvimi ilgiau. Baigiantis šaltajam sezonui jaukius megztinius paruoškite kitam sezonui – čia labai padės įkraunamas pūkų surinktuvas. Jei norite, kad megztiniai neprarastų savo formos, juos verčiau laikykite sulankstytus, o ne ant pakabų.

Vonios spintelė dėl nepalankiai aukštesnės temperatūros ir drėgmės patalpoje nėra tinkamiausia vieta laikyti kvepalams ir tualetiniam vandeniui, todėl juos galima laikyti ir tamsesnėje drabužių spintos lentynoje.

Nuotrauka kairėje: žydras megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rusvi megztiniai – iš „Lindex“, po 59,99 Eur, dryžuotas megztinis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, parfumuotas vanduo YVL – iš „Douglas“, 87 Eur, parfumuotas vanduo „Rituals“ – iš „Douglas“, 49,95 Eur, parfumuotas vanduo „Rituals“ – iš „Douglas“, 14,49 Eur, aromatinga žvakė – iš „Douglas“, 19,49 Eur. Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Lindex“, 59,99 Eur, pūkų surinktuvas – iš „Topo centro“, 14,99 Eur.

Tvarką spintoje palaikyti padės ir vienodos pakabos. Lengvoms, slidaus audinio palaidinėms ir marškinėliams labai tiks plonos pakabos, aptrauktos aksomu. Papuošalus sudėliosite į mažesnių skyrelių dėžutes ar ant specialių pakabų, kurias galėsite kabinti tiesiog šalia palaidinių.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, marškiniai – iš „Sunrise“, 30 Eur, švarkas – iš „Sunrise“, 47 Eur, pakabos (3 vnt.) – iš „Pepco“, 1,3 Eur. Nuotrauka viduryje: aksesuarų pakaba – iš „Pepco“, 1 Eur, aksesuaras (pirmas iš kairės) – iš „Fashion Zone“, 13 Eur, aksesuaras – iš „Fashion Zone“, 9 Eur, aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur, aksesuaras – iš „Fashion Zone“, 11 Eur, aksesuaras – iš „Fashion Zone“, 13 Eur, švarkas – iš „Takko Fashion“, 39,99 Eur.

Panašios dėžutės ir aksesuarų pakaba gali būti panaudota ir organizuojant diržus.

Nuotrauka kairėje: aksesuarų pakaba – iš „Pepco“, 1 Eur, pirmas diržas iš kairės – iš „Takko Fashion“, 8,99 Eur, antras diržas – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, trečias diržas – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur, paskutinis diržas – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur.

Įvairiose daiktų laikymo dėžėse galima laikyti smulkesnius daiktus – apatinį trikotažą, įvairias skareles, plaukų aksesuarus, akinius nuo saulės, kojines, pėdkelnes.

Nuotrauka kairėje: liemenėlės (2 vnt.) – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, kaklo papuošalas – iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur, plaukų gumutės – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur, didesnė dėžė – iš „Pepco“, 4 Eur, mažesnė dėžė – iš „Pepco“, 3 Eur.

Išrūšiavus daiktus pagal sezonus ir reikalingumą, vietos spintoje sutaupyti padės vakuuminiai maišai, į kuriuos galėsite sudėti striukes, patalynę, megztinius, palaidines ir kitus pagal sezoną mažiau reikalingus daiktus. Vakuuminiai maišai apsaugos drabužius nuo nešvarumų, vandens, nemalonių kvapų, kandžių, drėgmės, pelėsio. Paprastu dulkių siurbliu ištraukę orą iš vakuuminio maišo sutaupysite net iki 75 % ploto. Maloniam aromatui spintoje sukurti galite naudoti sausų kvapų maišelius su kvapų aliejuose išmirkytais molio gabaliukais.

Nuotrauka kairėje: rankšluosčiai – iš „Kurima“, 8–10 Eur, dėžė – iš „Pepco“, 3 Eur, sausi kvapai – iš „Kurima“, 5 Eur. Nuotrauka dešinėje: vakuuminis maišas – iš „Pepco“, 1,8 Eur, drabužių dėklas – iš „Pepco“, 1,8 Eur, maža dėžė – iš „Pepco“, 3 Eur, didesnė dėžė – iš „Pepco“, 4,5 Eur.

Drabužių garintuvas – būtinas daiktas kiekvienoje spintoje. Drabužių garinimas yra ne tik lengvas ir greitas būdas išlyginti drabužius – garinant sunaikinama iki 99,9 % bakterijų. Rankinis drabužių garintuvas „Philips Steam&Go“ yra lengvas ir kompaktiškas, su juo drabužius galima lyginti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Kabindami į spintą jau išlygintus drabužius neabejotinai sutaupysite nemažai brangaus laiko skubėdamos ryte, be to, garinant drabužius atgaivinama jų spalva, forma, suteikiama gaivumo.

Drabužių garintuvas „Philips Steam&Go“ – iš „Topo centro“, 89,99 Eur.

Suteikite šansą išteptiems drabužiams su inovatyviu ultragarso technologijos dėmių šalinimo pieštuku, kuris naudojamas tiesiogiai ant dėmių. Vandens ir ploviklio derinys su ultragarso technologija padės pašalinti įvairias dėmes nuo išpiltos kavos iki šokolado dėmių.

Ultragarso technologijos dėmių šalinimo pieštukas – iš „Topo centro“, 64,99 Eur.

Skirkite dėmesio ir batų priežiūrai. Drėgnus batus greičiau išdžiovinti padės avalynės džiovintuvas. O norėdami ilgalaikės apsaugos nuo drėgmės naudokite impregnavimo priemones, kurios neleis įsigerti drėgmei, purvui, dulkėms. Naudojant šias purškiamas priemones išlaikomas pralaidumas orui. 

Minėtas priemones galima naudoti ne tik batams, bet ir tekstilės gaminiams – pavyzdžiui kepurėms su snapeliu ar medžiaginiams sportiniams bateliams, kuriuos naudojama priemonė apsaugos ir nuo spalvos išblukimo.

Nuotrauka kairėje: pirmi batai – iš „Danijos“, 129,99 Eur, antri batai – iš „Danijos“, 49,99 Eur, ilgalaikio poveikio natūralios odos, tekstilės, kilpinio audinio impregnavimo priemonė – iš „Deichmann“, 6,99 Eur, unikali hibridinė impregnavimo priemonė, tinkanti naudoti ant visų rūšių odos, veliūrinės odos ar tekstilinės avalynės – iš „Deichmann“, 6,99 Eur, batų džiovintuvas – iš „Topo centro“, 19,99 Eur.

Padarę tvarką spintoje palengvinsite ne tik rytinę rutiną, bet ir apsipirkimo procesą, nes atsikratę nereikalingų daiktų aiškiau matysite ir kokių pirkinių jums iš tiesų reikia.

 

Ilona
Įrašo autorė