Patarimai šturmuojantiems vasaros išpardavimą

Didysis vasaros sezono išpardavimas įsibėgėja, o akys raibsta nuo gausybės drabužių ir aksesuarų. Prieš pradedant aktualių pirkinių paiešką visada pravartu peržiūrėti ir savo spintą, o nuodugniau apžiūrėjusios spintą susidarysite aiškesnį vaizdą, ko iš tiesų reikia jūsų garderobui. 

Išpardavimas – palankus metas investuoti į kokybiškus bazinius drabužius. Kartais net vasaros išpardavime galima rasti kokybiškų megztinių, klasikinių marškinių, neutralios spalvos šortų, džinsų ar džinsinių švarkų – šie elementai lengvai derinami ir išlieka aktualūs ne vieną sezoną. Ypač geidžiami laimikiai – lininiai šortai, klasikiniai lininiai marškiniai, natūralios odos basutės. 

Nuotrauka kairėje: marškiniai – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, šortai – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, rankinė – iš „Pepco“, 7 Eur, basutės – iš „Danijos“, 63,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „One Dress“, 42,40 Eur, liemenė – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, šlepetės – iš „Deichmann“, 20,99 Eur, akiniai – iš „Optio Optikos“, 15 Eur (perkant taikoma 30 % nuolaida).

Pirkdamos išpardavimo prekes būkite griežta ir atsižvelkite į kelis svarbius kriterijus. Įvertinkite, ar tikrai pirktumėte daiktą net ir tada, jei jis būtų parduodamas įprasta kaina. Tinkamas dydis, spalva, gražiai gulantis siluetas – savaime suprantami dalykai, kuriuos ne visada įvertiname, ypač kai daiktai parduodami su nerealiomis nuolaidomis. 

Nuotrauka kairėje: liemenė – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, džinsai – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 4,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 55,99 Eur, akiniai – iš „Optio Optikos“, 15 Eur (perkant taikoma 30 % nuolaida). Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Jeans Fifty Five“, 32,20 Eur, džinsai – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Naujai įsigytas daiktas turėtų derėti su jūsų garderobu ir asmeniniu stiliumi, todėl jei neturite idėjų, su kuo derinsite savo pirkinį, didelė tikimybė, kad jis taip ir nuguls spintos lentynoje. Jau besimatuodamos bandykite sugalvoti bent 3 derinius su naujai įsigytu daiktu ir esamu spintos turiniu, o jei to padaryti nepavyksta, galbūt verta pasidairyti trūkstamų elementų jūsų įvaizdžio vizijai išpildyti.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „One Dress“ ,36 Eur, rankinė – iš „Pepco“, 7 Eur, šlepetės – iš „Danijos“, 19,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 59 Eur, palaidinė – iš „New Yorker“, 4,99 Eur. kelnės – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, rankinė – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Jei perkate itin madingus drabužius, kurie gali greit tapti nebeaktualūs, įvertinkite, kiek dažnai planuojate juos vilkėti. Vienas geriausių vertinimo kriterijų – kaina už vieną dėvėjimą (angliškai cost per wear). Nebūtina išbandyti visų mados tendencijų – atsirinkite tinkamiausias, vertindamos pagal savo asmeninį stilių.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, šortai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 63,99 Eur, skarelė (pakuotėje 2 vnt.) – iš „Takko Fashion“, 4,99 Eur, akiniai – iš „Optio Optikos“ 169 Eur (perkant taikoma 20 % nuolaida). Nuotrauka viduryje: liemenė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: kombinezonas – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 8,49 Eur, šlepetės – iš „Deichmann“, 7,49 Eur, akiniai – iš „Optio Optikos“, 15 Eur.

Išpardavimas – puiki proga atnaujinti ir savo aksesuarus. Pasižvalgykite stilingų akinių nuo saulės, skrybėlių ar visada aktualių vasarą pintų rankinių. Romantiška, jums tinkančio silueto suknelė – vienas pirkinių, kuris aktualus bus ne vieną sezoną ir pravers per kiekvienas atostogas.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, skrybėlė – iš „Jeans Fifty Five“, 25 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Jeans Fifty Five“, 18 Eur, akiniai – iš „Optio Optikos“, 15 Eur (dabar perkant taikoma 20 % nuolaida), rankinė – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, šlepetės – iš „Danijos“, 19,99 Eur.

Stilingų pirkinių ir malonių vasaros įspūdžių!

 

Ilona
Įrašo autorė