Patarimai grįžtančioms į biurą

Paskutiniai prabėgusios vasaros prisiminimai nugulė į atmintį ir daugelis iš mūsų grįžta į darbus. Nauji mokslo metai – tarsi nauja pradžia, kurią pradedame su asmeniniais lūkesčiais ir išsikeltais tikslais. 

Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „In Style“, 69,90 Eur, rankinė – iš „Daniele Donati“, 64,99 Eur.

Sudėlioti mintis ir nieko nepamiršti padės įvairios planavimo knygos, kuriose galėsite žymėtis ir svarbius dienos darbus. Nepamirškite gerti pakankamai vandens, kad ir kokia įtempta diena jūsų laukia, – apie tai nebyliai primins stilinga gertuvė, stovinti ant darbastalio. 

Nuotrauka viduryje: rankinė – iš „Daniele Donati“, 53,99 Eur, gertuvė – iš „Vagos“, 23 Eur, planuoklis – iš „Vagos“, 18,95 Eur, akiniai – iš „Optio“, 209 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „In Style“, 76,90 Eur, akiniai – iš „Optio“, 209 Eur.

Kartais sunku save motyvuoti siekiant užsibrėžto tikslo. Svarbu ne tik rutina, laiko planavimas, bet ir asmeninis tobulėjimas. Įkvėpkite save sėkmingiausių pasaulio žmonių istorijomis ir patarimais, kuriais galėsite vadovautis kasdienėje darbo aplinkoje.

Nuotrauka viduryje:  knyga – iš „Vagos“, 16,90 Eur, akiniai – iš „Optio“, 169 Eur.

Susikurkite jaukią darbinę aplinką. Mažos detalės ant darbastalio, tokios kaip augalas vazonėlyje, mylimas kavos puodelis ar pozityviai nuteikianti nuotrauka rėmelyje leis jaustis patogiai net ir oficialioje biuro aplinkoje.

Nuotrauka viduryje: rankinė – iš „Sidono“, 27,99 Eur, puodelis – iš „Pepco“, 1,3 Eur, dirbtinis augalas – iš „Pepco“, 2 Eur, knyga „Atominiai įpročiai“ – iš „Vagos“, 12,45 Eur, planuoklis – iš „Vagos“, 8,9 Eur, akiniai – iš „Optio“, 169 Eur, akinių dėklas – iš „Optio“, 4 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „In Style“, 69,90 Eur, akiniai – iš „Optio“, 169 Eur.

Skirkite laiko dalykiniam stiliui formuoti. Egzistuoja dalykinio aprangos stiliaus taisyklės – juk tai savotiška tarptautinė verslo etiketo kalba.
Dalykinės aprangos tikslas – neblaškyti pašnekovo dėmesio išskirtinėmis detalėmis. Kasdien bendraudami su klientais ir sudarydami svarbius sandorius, turite atminti, kad su tinkama apranga atrodysite profesionalesni ir labiau pasitikintys savimi.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „DS Studio“, 77 Eur, švarkas – iš „In Style“, 76,90 Eur, kelnės – iš „Marli Woman“, 49,98 Eur, batai – iš „Danijos“, 79,99 Eur.

Dalykinio stiliaus griežtumas priklauso nuo įmonės nustatytų vidinių taisyklių ir numatyto aprangos kodo. Esminis kriterijus, renkantis aprangos elementus – kokybė. Visada geriau mažiau, bet kokybiškiau. Nebūtina turėti daug skirtingų drabužių, geriau kurti kapsulinę spintą, atsirinkti sau tinkančius drabužius. Kokybiškas klasikinis švarkas ir griežtų formų, standi, talpi rankinė – būtini dalykinio stiliaus elementai.

Nuotrauka dešinėje: rankinė – iš „Daniele Donati“, 64,99 Eur, gertuvė – iš „Vagos“, 23 Eur, palaidinė – iš „Sunrise“, 30 Eur, švarkas – iš „In Style“, 59,90 Eur, akiniai – iš „Optio“, 139 Eur, batai – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Dirbdami stenkitės efektyviai išnaudoti darbo laiką, susitelkdami į konkrečius tikslus. Galite individualizuoti darbotvarkę pagal savo poreikius, asmeninį produktyvumą. Vieni žmonės intensyviau ir aktyviau gali dirbti pirmoje dienos pusėje, kitiems didžiausias produktyvumas pasiekiamas popiet. Tačiau stenkitės sau nenuolaidžiauti, kad staiga neužpultų „netikėtų“ darbų lavina.

Nuotrauka viduryje: puodelis – iš „Pepco“, 1,3 Eur, dirbtinis augalas – iš „Pepco“, 1 Eur, knyga – iš „Vagos“, 11,75 Eur, mokslo knyga / planuoklis – iš „Vagos“, 9,8 Eur, akiniai – iš „Optio“, 209 Eur.

Galite neabejoti, kad laiko planavimas, nuolatinis savęs motyvavimas ir tikslingas, nuoseklus darbas duos nuostabių rezultatų profesinėje veikloje! Su nauja pradžia!

Ilona
Įrašo autorė