Pastelinių spalvų terapija

Atėjus vasarai ypač norisi lengvumo ir gaivos, todėl skubame panirti į nuostabius pastelinius atspalvius. Šerbeto ledus primenantys tonai neatsiejami nuo šiltojo sezono ir nesvarbu, kokius tonus pasirinksite – madingi violetinės, žydros, lengvos mėtos, romantiškos rausvos ar pozityviai nuteikiančios gelsvos atspalviai.Mados mėgėjos drąsiai derina įvairius pastelinius atspalvius arba renkasi visada stilingai atrodančius vienspalvius derinius. Moderniems ir elegantiškiems įvaizdžiams sukurti rinkitės minimalistinio stiliaus pastelinius drabužius. Ypač gaiviai atrodys dangaus melsvos ir alyvinės tandemas. Derinys kairėje: marškinėliai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, sijonas – iš „Midi Dilemos“, 38 Eur, švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur. Derinys dešinėje: marškinėliai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, kelnės – iš „Midi Dilemos“, 39 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Pasteliniai atspalviai puikiai dera ir su įvairiais neutraliais baltos, smėlio, balintos kavos, juodos tonais. Subtilus mėtos ir balintos kavos atspalvių derinys atrodys iš tiesų gaiviai ir neabejotinai patrauks aplinkinių dėmesį. Derinys kairėje: švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur, sijonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Citrininio kremo atspalviai, puikiai derantys su džinsais, pilkšvais, baltais ar rusvais tonais, atrodo nuostabiai, kai oda šiek tiek įrudusi, be to, tai garantuotas pakilios nuotaikos užtaisas.Derinys kairėje: palaidinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – 29,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Dar vienas nuostabus mergaitiškas pastelinis atspalvis – švelni rausva. Rausva spalva puikiai derės su kitais šviesiais atspalviais – dangaus melsva, balta ar alyvine. Bet šįkart siūlau atkreipti dėmesį į kiek netikėtą sodresnės molio ir švelnios rausvos atspalvių sąskambį, kuris šį sezoną itin populiarus mados mėgėjų įvaizdžiuose. Derinys viduryje: švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur, sijonas – iš „Mados Taško“, 35,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, basutės – iš „Danijos“, 39,99 Eur.

Smėlio atspalviai jau kurį laiką nesitraukia iš madingiausiųjų sąrašo. Neutralūs tonai puikiai tinka baziniams garderobo drabužiams ir dera su daugeliu vasariškų drabužių. Juodas švarkas tarsi klasika ir, rodos, konkurencijos neturintis garderobo elementas, bet siūlau atkreipti dėmesį ir į rusvos spalvos alternatyvą, kuri net labiau tiks gaiviems vasaros įvaizdžiams kurti.Derinys viduryje: suknelė – iš „Midi Dilemos“, 45 Eur, švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur.

Kurdamos kontrastingesnius įvaizdžius nebijokite pastelinius atspalvius derinti su sodresniais – turkio žalia, klasikine mėlyna, pulsuojančia raudona ar gyvybinga oranžine. Pastaruoju metu pasteliniai atspalviai aktualūs ne tik šiltuoju sezonu – mados mėgėjos mielai vilki pastelinių atspalvių drabužius ir atvėsus orams. Tad esu tikra, kad ir jūs pritaikysite šių atspalvių daugelyje savo įvaizdžių. Gaivių jums eksperimentų!

Ilona
Įrašo autorė