Pasiilgusiems spalvų – madingiausi šio sezono atspalviai

Po ilgo laiko smagu laisviau įkvėpti ir pasidžiaugti bundančiu pavasariu, bet kol gamta dar nespėjo pasidabinti žaluma, spalvingą nuotaiką galima susikurti dėvint madingų atspalvių drabužius ir aksesuarus. 

Kasmet spalvų institutas „Pantone“ paskelbia metų spalvas, o 2021-aisiais metų spalvomis tapo švytinti geltona ir pozityvumą skleidžianti pilka. Šie atspalviai puikiai dera tarpusavyje, taip pat labai gaiviai atrodo pastelinės gelsvos ir ne ką mažiau madingų rusvų tonų deriniai.

Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „Takko Fashion“, 29,99 Eur, sijonas – iš „Mados Taško“.

Nors metų spalvomis paskelbtos geltona ir pilka, šį sezoną nė viena mados mėgėja nebus abejinga rožiniams atspalviams, kurie karaliavo daugelio mados namų (nuo „Jacquemus“ iki „Chanel“) kolekcijų pristatymuose.

Nuotrauka kairėje: striukė – iš „Jeans Fifty Five“, 62 Eur, marškinėliai – iš „Jeans Fifty Five“, 22 Eur, džinsai – iš „Takko Fashion“, 25,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 14,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: švarkas – iš „DS Studio“, 69 Eur, džinsai – iš „Takko Fashion“, 25,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Bus madingi įvairiausi rožinės atspalviai – nuo švelnios pastelinės rausvos (baby pink) iki ryškios, pulsuojančios fuksijos atspalvių. Tad pasiruoškite moteriškumą spinduliuojančių atspalvių antplūdžiui!

Nuotrauka kairėje: bliuzonas – iš „Takko  Fashion“, 9,99 Eur, švarkas – iš „Takko Fashion“, 25,99 Eur, džinsai – iš „Takko Fashion“, 29,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Mano minėtus pastelinius pistacijų atspalvius galima derinti ir su ryškesniais raudonos, garstyčių geltonos drabužiais – tokie spalviniai deriniai atrodys išties šviežiai ir kiek netikėtai.

Nuotrauka kairėje: švarkas – iš „Mados Taško“, 59,99 Eur, sijonas – iš „Mados Taško“, 34,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, marškinėliai – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Šlovės spinduliuose šį sezoną maudosi ir visi kiti pasteliniai atspalviai – tai viena ryškiausių sezono tendencijų. Aktualūs mėtiniai, levandų, dangaus melsvos, išblukintos gelsvos, persiko, pudros atspalviai. Pastelinius atspalvius lengva derinti tarpusavyje, su įvairiais neutraliais atspalviais ar madingomis ryškiomis spalvomis.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Mados Taško“, 69,99 Eur, suknelė – iš „Mados Taško“, 59,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Papildykite spintą madingiausių sezono spalvų elementais, juk nereikia ypatingos progos pasipuošti!

 

Ilona
Įrašo autorė