Odinių drabužių tendencijos

Pastaraisiais sezonais odiniai drabužiai tapo viena geidžiamiausių mados tendencijų. Dizaineriai gerokai praplėtė odinių drabužių asortimentą ir nebeapsiriboja pagrindiniais garderobo elementais tapusiais biker tipo švarkais ar odinėmis tamprėmis. Odiniai drabužiai įgauna klasikinių švarkų, įmantrių suknelių ar dramatiškų lietpalčių pavidalus. 

Būtent didžiulė įvairovė lėmė gausėjančias odinių drabužių gerbėjų gretas, nes šiandien odinius drabužius galima vilkėti kone visur. Šių dienų odiniai drabužiai stilingi, patogūs, kartais net šiek tiek ekstravagantiški, todėl visada traukia akį.

Vienas patogiausių šaltojo sezono odinių drabužių – kelnės. Nebijokite madingų laisvesnio kirpimo odinių kelnių modelių, o jei renkatės odines tampres, tuomet prie jų derinkite oversized tipo viršutinės dalies drabužius.Derinys kairėje: švarkas – iš „Lindex“, 59,99 Eur, golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 29,99, rankinė – iš „Fame“, 69,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Kurį laiką sau lygių varžovų neradusius biker tipo odinius švarkus sėkmingai keičia klasikinio silueto odiniai švarkai. Suderinusios tokį švarką su minėtomis odinėmis kelnėmis sukursite populiarų leather on leather įvaizdį.

Derinys viduryje: golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Dar vienas populiarus odinio švarko modelis pagamintas pagal uniforminio stiliaus drabužius, su charakteringomis kišenėmis ir diržu juosmens srityje. Parduotuvėje „Lindex“ radau dar vieną madingą sezono akcentą iš odos – kibirėlio formos skrybėlę, dar vadinamą bucket hat.

Derinys kairėje: suknelė – iš „In Style“, 64,90 Eur , švarkas – iš „New Yorker“, 39,99 Eur, skrybėlė – iš „Lindex“, 14,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Šaltuoju sezonu dažnai pamirštame sijonus, bet garantuoju, kad šie nuostabūs modeliai iš dirbtinės odos atras kelią į jūsų spintas! Juk juos taip lengva derinti su minkštais, jaukiais megztiniais, stilingais švarkais, o visą įvaizdį puikiai vainikuoja grubūs platforminiai ar stilingi klasikiniai auliniai batai.

Derinys kairėje: golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, sijonas – iš „Fame“, 34,99 Eur, švarkas – iš „Takko Fashion“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur. Derinys dešinėje: megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Maksimalų mados efektą pasieksite, jei jūsų kasdienių drabužių arsenale atsidurs odinė suknelė, kurią galima derinti ne tik su stilingais ilgaauliais batais, bet ir vilkėti kaip švarką derinant su kelnėmis ar džinsais.

Derinys kairėje: suknelė – iš „In Style“, 49,90 Eur, batai – iš „ FamClub“, 79,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur. Derinys dešinėje: suknelė – iš „Jeans Fifty Five“, 65 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur.

Dizaineriai nepraleido progos eksperimentuoti ir įrodė, kad odiniai drabužiai gali derėti su raukšlėmis, kutais, neįprastomis rankovėmis ar įgyti kiek neįprastą formą, tokią kaip pūsta striukė iš dirbtinės odos. Tokia striukė jau tapo šio šaltojo sezono karščiausia naujiena.

Derinys kairėje: striukė – iš „New Yorker“, 39,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Odiniai drabužiai spinduliuoja precedento neturintį patrauklumą ir moteriškumą ir yra praktiškas šaltojo sezono pasirinkimas, tad neabejokite ir atraskite savo favoritus. Iki!

 

Ilona
Įrašo autorė