Neutralūs tonai madingam rudeniui

Kuomet parduotuvių lentynos kone lūžta nuo prekių gausos, dažnai apima minčių chaosas ir tampa sunku nuspręsti, kurie daiktai labiausiai nusipelnė įžengti į mūsų spintas. Jei mėgstate investuoti į ilgalaikius daiktus, neprarandančius savo aktualumo jau po pirmojo sezono, tuomet neutralių tonų drabužiai turėtų atsidurti pirkinių sąrašo viršuje.

Žemės atspalviai nuo švelnios nude, pilkšvos iki tamsesnių molio, šokolado tonų jau senokai užkariavo fashionistų spintas. Neutralių tonų drabužiai puikiai įsilieja į kone kiekvieną spintą, tapdami tvirtu baziniu garderobo pagrindu.

Jei neutralūs atspalviai pelnė ir jūsų simpatijas, pamėginkite monochrominį nude tonų įvaizdį nuo galvos iki kojų.

Toks įvaizdis ypač palankus žemaūgėms – vienspalvė eilutė pailgina siluetą.

Visas derinys „New Yorker“, rankinė „Lindex“.

Neutralių tonų, oversized silueto, dažnai languotas švarkas jau kelintą sezoną iš eilės susižeria laurus. Aštuntasis dešimtmetis sugrąžino į madą plačių pečių siluetus, kurie šį rudenį įgavo kiek kitokį pavidalą – siauro liemens kontrastas, sukurtas sujuosiant oversized modelio švarką diržu, suteikė galutiniam įvaizdžiui elegantiško seksualumo.

Kasdienai tokius švarkus drąsiai derinkite su šio sezono topu – grubiais kerziniais (combat boots) auliniais batais.

Švarkas, golfas, rankinė „New Yorker“, džinsai „Lindex“, batai „Deichmann“.

Šį rudenį ar žiemą neapsiriksite investuodamos į neutralių tonų švarko ir kelnių kostiumą. Išsirinkite labiausiai patinkantį kostiumo stilių (rafinuoto laisvo ar kasdieniškesnio aptempto silueto) ir pirmyn rinkti komplimentų!

Klystate, jei manote, kad kostiumas skirtas tik biuro darbuotojoms. Šiandieninė mada siūlo laužyti nusistovėjusias klišes ir miksuoti stilius, taip pritaikant rūbus įvairioms progoms. Sportiniai bateliai ar grubūs auliniai ir klasikinis kostiumas – taip šiandien klasiką dėvi gatvės stilius!

Visas derinys „New Yorker“.

Dar vienas puikus stilių miksavimo pavyzdys – klasikinio palto ir džemperio su gobtuvu duetas. Grubesnė avalynė – šio įvaizdžio „vyšnaitė ant torto“.

Kuriant tokius patogius kasdienius įvaizdžius neutralūs tonai išlaiko vientisumą ir eleganciją.

Visas derinys „New Yorker“.

Šis sezonas palankus laisvų drabužių mėgėjoms ir jau tuoj ateis metas, kuomet gatves papuoš padidintos pūkinės striukės. Pasirinkite neutralaus karamelinio, pilkšvo, šokolado atspalvio pūkinę striukę ir lengvai ją pritaikysite tiek prie laisvalaikio, tiek ir prie klasikinių įvaizdžių.

Stilinga masyvi apykaklė ir grubus, tiesus siluetas be nereikalingų detalių, leis tokias pūkines striukes paversti universaliomis žvarbesnių dienų palydovėmis.

Striukė „Lindex“, suknelė, šalikas, rankinė „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Jei nenorite tapti greitosios mados įkaite, kuri nuolat perka karščiausius mados perliukus ir vis tiek dūsauja prie pilnutėlės spintos, sukurkite tvirtą bazinių drabužių pagrindą savo garderobui – neutralių tonų, tinkamo sukirpimo drabužiai puikiai tam pasitarnaus!

 

Ilona
Įrašo autorė