Natūralūs atspalviai!

Ruduo mados pasaulyje pasitinkamas aplodismentais – tai tarsi naujieji metai, atnešantys gausybę akį traukiančių naujienų. Tiesa, ne viskas mados pasaulyje keičiasi šviesos greičiu – kai kurios tendencijos užsilieka kiek ilgiau. Būtent taip nutiko ir su pastaruosius kelis sezonus vyraujančių natūralių atspalvių tendencija, kuri niekur nežada trauktis ir šį sezoną!

Nenuostabu, kad neutralūs žemės pilkos, rusvos, rudos atspalviai užkariavo daugelio mados gerbėjų širdis – jie lengvai įsilieja į kiekvienos garderobą ir, svarbiausia, tinka daugeliui. Drabužiai su smulkiais langeliais – tai, ką būtina turėti šį rudenį; tad įtraukite į garderobą lengvai prie kitų drabužių derinamas, laisvesnio silueto languotas kelnes, kurias vis dar madinga sukišti į grubesnius batus.

Derinys kairėje: lietpaltis – iš „Monton“, 119,95 Eur, megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, kelnės – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 20 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur, akiniai – „Mados Taško“, 19,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur.

Rinkitės sau tinkamus atspalvius pagal spalvinę temperatūrą – tiek pilki, tiek smėlio ar kiti neutralūs atspalviai gali būti ir šilto, ir šalto tono. Neutralius, vienspalvių drabužių derinius papildykite stilingais aksesuarais. Madingas šio sezono akcentas – ant galvos ryšima skarelė.

Derinys viduryje: marškiniai – iš „Lindex“, 29,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „Sidono“, 16,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 59,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 8,99 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur.

Nebijokite eksperimentuoti ir derinti įvairius neutralius, vienspalvius drabužius. Natūralūs tonai nuostabiai papildo vienas kitą! Įdomesnių įvaizdžių sukursite derindami skirtingų faktūrų drabužius – šį rudenį į geidžiamiausiųjų sąrašus grįžo jaukūs drabužiai su avikailio elementais.

Derinys kairėje: bluzonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, liemenė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Natūralių spalvų drabužiai tiks įvairaus amžiaus moterims. O kai norėsite stilingai atrodančio jaukaus megztuko, atkreipkite dėmesį į dabar labai madingus užsagstomus modelius V formos iškirpte. Tiesa, jei iškirptė atskleidžia daugiau nei norėtumėte, megztuką galite sluoksniuoti su cami stiliaus palaidine ar bralete, kuri taps įdomiu akcentu dekoltė srityje.

Derinys viduryje: palaidinė su petnešėlėmis – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, megztinis – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 59,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, akinių grandinė – iš „Mados Taško“, 15,99 Eur.

Neutralių tonų baziniai drabužiai – puikus pasirinkimas. Anot mados ekspertų, įvairūs neutralūs atspalviai laikomi naująja juoda, nes dera su viskuo. Ir nepaneigsi, kad šviesesni tonai atrodo nepalyginamai gaiviau, nei iki gyvo kaulo įgrisusi juoda! 

Ilona
Įrašo autorė