Metas parodyti kojas!!! Renkamės sijoną

Šilumai užliejus mūsų žemę visuomet kyla noras apsinuoginti, nes juk subtilus nuogumas dar niekam nepakenkė. Tad šįkart noriu sutelkti dėmesį į kojas – juk šiltasis sezonas tiesiog neįsivaizduojamas be sijonų!

Pirmasis preppy stiliaus derinukas skirtas romantiškoms asmenybėms. Sijonas su subtiliais raukiniais dengia kelius, o ryškūs dryžių motyvai nusipelnė išvysti dienos šviesą! Prisijaukinkite drąsią madą ir įsileiskite į savo spintas ne tik raštuotus sijonus, bet ir pulsuojančios raudonos rankines, kurios bus puiki šio sezono investicija.

Derinys iš „Lindex“, batai „Deichmann“.

Nors mados tendencijos kaskart įgauna vis didesnį pagreitį ir, rodos, keičiasi neįtikėtinu greičiu, tačiau plisuotas midi sijonas išlieka aktualus ir šį sezoną. Universalaus modelio sijoną lengvai pritaikysite tiek elegantiškuose įvaizdžiuose, tiek sportinio stiliaus elementais papildytuose deriniuose.

Drabužiai ir aksesuarai iš „House“, kojinės „Takko Fashion“, batai iš „Deichmann“.

Jei aktyviai sekate madą tikriausiai pastebėjote, kad tikros mados maniakės šį sezoną neapseis be susiaučiamo wrap skirt tipo sijono su raukiniais. Madingi tiek mini, tiek midi šio sijono modeliai. Šįkart įvaizdžiui sukurti pasitelkiau oversized tipo ilgesnį denimo švarką ir apvalios formos pastelinę rankinę.

Sijonas, rankinė iš „Lindex‘, švarkas  „Fame“, marškinėliai „New Yorker“, batai  „Deichmann“.

Termometro stulpeliui kylant vis aukštyn dažniau išeiname pasivaikščioti, tad šis derinys bus patogus net ilgiausių iškylų gamtoje metu. Džinsinį sijoną suderinau su madinga vertikalių dryžių palaidine, sneakers batukais ir stilingu, ilgu kardiganu. Ir nebijokite mini ilgio, nes trumpi sijonai ypač madingi šį pavasarį.

Derinys iš „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Įsidrąsinkite ir dažniau rinkitės derinius su sijonais – tikrai neliksite nepastebėta, nes intriguojantis kojų nuogumas suteiks koketiškos elegancijos ir grakštumo jūsų įvaizdžiams!

Ilona
Įrašo autorė