Meilė sklando ore…

Artėjant meilės dienai sukame galvas, kaip nustebinti savo mylimuosius. Šią dieną norisi bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir rodyti išskirtinį dėmesį savo antrajai pusei. 

O parodyti nuoširdų dėmesį nieko nekainuoja – su meile paruošti pusryčiai ar rytinė kava į lovą su mėgstamu desertu gali tapti įkvepiančia meilės dienos pradžia. 

Nuotrauka kairėje: knyga – iš „Vagos“, 22,85 Eur, žvakidė aliejui kaitinti – iš „Eurokos“, 9,99 Eur, sausasis aliejus veidui ir kūnui – iš „Eurokos“, 24,99 Eur, merinosų vilnos pledas – iš „Lono“, 67,15 Eur, puodelių rinkinys – iš „Presto“, 35 Eur, saldainiai – iš „Vynotekos“, 2,49 Eur

Romantiška vakarienė – vienas dažniausių Valentino dienos scenarijų. Gardžia vakariene galima mėgautis prašmatniame restorane, o jei vakarieniaujate namuose, tai skirkite dėmesio ypatingą šventinę atmosferą kuriančioms detalėms – jaukiai degančioms žvakėms, gundantiems aromatams ar romantiškai nuteikiančiam muzikiniam fonui. Bet kuriuo atveju pasipuoškite – juk kartais taip trūksta progų ryškesniam makiažui ar gundantiems aukštakulniams.

Nuotrauka viduryje: liemenėlė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kelnaitės – iš „Lindex“, 14,99 Eur, blizgantis kūno aliejus – iš „Douglas“, 22,95 Eur, veido ir kūno masažuoklis – iš „Eurokos“, 25,94 Eur, aromatinė žvakė – iš „Eurokos“, 16,99 Eur, knyga – iš „Vagos“, 19,40 Eur, puodeliai – iš „Skruzdėlyno“, po 18,50 Eur

Neplanuotos romantiškos išvykos patiks mėgstantiems netikėtas staigmenas. O jei spontaniška kelių dienų kelionė jums – misija neįmanoma, galite tiesiog smagiai praleisti dieną užsiimdami mėgstama, jus suartinančia veikla – išbandykite naujus receptus drauge sukdamiesi virtuvėje, suorganizuokite privataus šokio sesiją, o gal tiesiog pasimėgaukite jaukiu pikniku romantiško pasivaikščiojimo metu.

Nuotrauka kairėje: saldainiai – iš „Vynotekos“, 2,49 Eur, liemenėlė – iš „Lauma Lingerie“, 39,95 Eur, kelnaitės – iš „Lauma Lingerie“, 17,95 Eur, lūpų dažai – iš „Eurokos“, 15,39 Eur, kvepalai su feromonais – iš „Fantazijų.lt“, 87 Eur, padėklas – iš „Skruzdėlyno“, 26 Eur, kūno dulksna su feromonais ant padėklo – iš „Fantazijų.lt“, 44 Eur

SPA malonumai namuose su romantiškai nuteikiančiais masažais, ramia, atpalaiduojančia muzika ir maloniais aromatais leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasimėgauti vienas kito draugija. Aromatinės žvakės, kvapnūs masažiniai aliejai tik dar labiau sustiprins romantišką nuotaiką.

Nuotrauka kairėje: vyriškas chalatas – iš „Lono“, 62,30 Eur, pižama – iš „Atlantic“, 46,90 Eur, plaukų ir kūno dulksna – iš „Douglas“, 19,99 Eur, plunksnų šluotelė – iš „Fantazijų.lt“, 16 Eur, aromatinė žvakė – iš „Eurokos“, 11,99 Eur, knyga – iš „Vagos“, 24,60 Eur, gelis po skutimosi – iš „Douglas“, 24,95 Eur

Geriausia dovana vienas kitam – dėmesys ir kartu praleistas laikas, bet dažnai norime savo meilę įprasminti ir dovanomis. Romantiškos dovanos gali tapti ir savotiška užuomina apie tai, ko galima tikėtis meilės dieną. Prabangus apatinis trikotažas, kvepalai, papuošalai, gomurį glostantys desertai, jaukus kavos puodelis, o gal bilietai į romantišką kino filmą – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir biudžeto.

Nuotrauka kairėje: liemenėlė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, kelnaitės – iš „Lindex“, 17,99 Eur, veidrodis – iš „Eurokos“, 2,79 Eur, diržas – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, kavinukas – iš „Skonio ir kvapo“, 22,99 Eur, žvakė – iš „Pepco“, 5 Eur, juodųjų serbentų dražė – iš „Skonio ir kvapo“, 2,95 Eur/100g

Jei jūsų meilės pradžia ypatinga ir pirmasis pasimatymas kelia nostalgiškų prisiminimų, galite pamėginti atkurti jį. Nuodugniai prisiminkite visas detales, vietas, kuriose teko lankytis. Pamėginkite atkartoti pirmą bučinį ar apkabinimą – tai maloniai nustebins jūsų antrąją pusę.
Dar vienu Valentino dienos akcentu gali tapti ir ranka rašytas meilės laiškas. Šiandieniniame skaitmenizuotame amžiuje, kuriame daugiausia komunikuojame per savo išmaniuosius įrenginius, toks laiškas gali tapti ypatinga vertybe, kurią norėsis išsaugoti ir savo vaikams.

Nuotrauka kairėje: apatinis trikotažas – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, knyga – iš „Vagos“, 19,90 Eur, kaklo papuošalas – iš „Lindex“, 14,99 Eur, tualetinis vanduo – iš „Douglas“, 49,95 Eur, dirbtinės tulpės – iš „Skruzdėlyno“, 16,90 Eur, aromatinė žvakė – iš „Sinsay“, 6,99 Eur, masažinė žvakė su piltuvėliu – iš „Fantazijų.lt“, 31 Eur

Meilės dieną tiesiog skirkite dėmesį ir meilę vienas kitam. Atminkite, kad ypatingus prisiminimus kuriate jūs patys. Gražios jums meilės dienos!

Ilona
Įrašo autorė